У Слов’янську пройшов тренінг для сімей: Як спілкування між батьками впливає на дитину?

У Слов’янську пройшов тренінг для сімей: Як спілкування між батьками впливає на дитину?

Як спілкування між батьками впливає на дитину?

Виховання дітей починається в сім'ї. Сім'я здійснює вирішальний вплив на формування особистості: становлення характеру, формування ціннісних орієнтацій, провідних пріоритетів, соціальної зрілості. Також визначальним для дитини стає особистий приклад батьків, а особливо – спілкування у родині.

У цю суботу, 15 травня, в «Теплиці» продовжилась робота учасників проекту «обійМИ» для батьків-вихователів будинків сімейного типу.

Тема зустрічі – «Як спілкування між батьками впливає на дитину?». Тренер цього тижня – сімейний психолог Наталія Коцар.

Учасники дізналися про стилі спілкування, проробили вправу «Я-повідомлення», яка допомагає розкрити свої почуття та ефективно і конструктивно доносити свою думку, позначивши власні емоції і правильно описавши факт ситуації або образи, а також – назвати причину своїх почуттів та повідомити про своє прохання.

Батьки проробили багато вправ та були задоволені робочим процесом. Спілкування в групі було дуже активне. Учасники проаналізували багато своїх випадків та ділилися власним досвідом.

У підсумку хотілось би поділитися дуже цінною фразою Наталії Коцар:

"Сім'я – це своєрідний центр формування особистості дитини, виховання його характеру, волі, суспільної свідомості, тут дитина набуває вміння і навички в спілкуванні і людському взаєморозумінні. Любов і повага дорослих, підтримка батьків для дитини – приклад для наслідування".

У Слов’янську пройшов тренінг для сімей: Як спілкування між батьками впливає на дитину?, фото-1 У Слов’янську пройшов тренінг для сімей: Як спілкування між батьками впливає на дитину?, фото-2 У Слов’янську пройшов тренінг для сімей: Як спілкування між батьками впливає на дитину?, фото-3 У Слов’янську пройшов тренінг для сімей: Як спілкування між батьками впливає на дитину?, фото-4 У Слов’янську пройшов тренінг для сімей: Як спілкування між батьками впливає на дитину?, фото-5
Слов’янськ новини Славянск новости сім’я психологія сім’ї
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
89 переглядів в червні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі