Легенди Єгипту та казки - у музеї Слов'янська відкрилася виставка "без олії"

Легенди Єгипту та казки - у музеї Слов'янська відкрилася виставка "без олії"

8 червня у Слов'янському краєзнавчому музеї відкрилася художня виставка "Без олії".

Сьогодні відкрилася художня виставка у новому форматі для Слов'янського краєзнавчого музею. Виставка має назву "без олії". Відповідно, там представлені картини, намальовані будь-чим, окрім олії. 

Читайте: Інтер'єрний живопис, модерн та еклектика - у музеї Слов'янська відкрилися дві виставки

Працівники музею розповіли, що подібна виставка проводиться вперше. Спочатку планували показати роботи з фонду музею. Але потім запропонували місцевим майстрам поділитися своїми роботами, і через це картини з фонду зайняли мінімум місця у виставкомову залі.

Як пояснили організатори, ідея виставки виникла через те, що зазвичай на будь-якій експозиції картини, виконані олією, "займають собою все місце". 

Серед усіх митців, які взяли участь у виставці, були четверо тих, хто виставляється вперше. Так, одна з молодих митців - Марія Ляпкало. Вона принесла на виставку свою роботу, виконану в стилі китайського живопису, а також цілу серію ілюстрацій давньоєгипетської легенди про війну між богами Сетом та Гором. 

Легенди Єгипту та казки - у музеї Слов'янська відкрилася виставка "без олії", фото-1 Легенди Єгипту та казки - у музеї Слов'янська відкрилася виставка "без олії", фото-2 Легенди Єгипту та казки - у музеї Слов'янська відкрилася виставка "без олії", фото-3 Легенди Єгипту та казки - у музеї Слов'янська відкрилася виставка "без олії", фото-4 Легенди Єгипту та казки - у музеї Слов'янська відкрилася виставка "без олії", фото-5

Читайте: Усе почалося з малюнку пачки папірос. Видатний художник Донеччини про своє становлення

А серед картин з фонду привертають увагу дві мініатюри, намальовані тушшю. Там зображені водойми. Їх намалював Михайло Попмейн під час Другої світової війни у 1944 році, у проміжках між боями. Митець помер від ран у 1945 році, але пам'ять про нього живе у таких мініатюрах-листівках.

Легенди Єгипту та казки - у музеї Слов'янська відкрилася виставка "без олії", фото-6 Легенди Єгипту та казки - у музеї Слов'янська відкрилася виставка "без олії", фото-7

На виставці можна побачити роботи, які створювали за допомогою простого олівця, акрила, акварелі, туші, лайнера та, навіть, чорної ручки. Там є портрети, пейзажі, ілюстрації казок та легенд, мініатюри та шаржі. 

Частину представлених робіт ви можете побачити на наших фотографіях:

Легенди Єгипту та казки - у музеї Слов'янська відкрилася виставка "без олії", фото-8 Легенди Єгипту та казки - у музеї Слов'янська відкрилася виставка "без олії", фото-9 Легенди Єгипту та казки - у музеї Слов'янська відкрилася виставка "без олії", фото-10 Легенди Єгипту та казки - у музеї Слов'янська відкрилася виставка "без олії", фото-11 Легенди Єгипту та казки - у музеї Слов'янська відкрилася виставка "без олії", фото-12 Легенди Єгипту та казки - у музеї Слов'янська відкрилася виставка "без олії", фото-13 Легенди Єгипту та казки - у музеї Слов'янська відкрилася виставка "без олії", фото-14 Легенди Єгипту та казки - у музеї Слов'янська відкрилася виставка "без олії", фото-15 Легенди Єгипту та казки - у музеї Слов'янська відкрилася виставка "без олії", фото-16 Легенди Єгипту та казки - у музеї Слов'янська відкрилася виставка "без олії", фото-17 Легенди Єгипту та казки - у музеї Слов'янська відкрилася виставка "без олії", фото-18 Легенди Єгипту та казки - у музеї Слов'янська відкрилася виставка "без олії", фото-19 Легенди Єгипту та казки - у музеї Слов'янська відкрилася виставка "без олії", фото-20 Легенди Єгипту та казки - у музеї Слов'янська відкрилася виставка "без олії", фото-21 Легенди Єгипту та казки - у музеї Слов'янська відкрилася виставка "без олії", фото-22 Легенди Єгипту та казки - у музеї Слов'янська відкрилася виставка "без олії", фото-23 Легенди Єгипту та казки - у музеї Слов'янська відкрилася виставка "без олії", фото-24
Славянск новости Донецкая область Слов'янськ новини картини живопис графіка виставка музей
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
171 перегляд в червні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі