• Головна
  • У Слов'янську не відбувся суд по справі "чорних лісорубів". Обвинувачені не з'явилися
Новина
15:10, 15 червня

У Слов'янську не відбувся суд по справі "чорних лісорубів". Обвинувачені не з'явилися

Новина
У Слов'янську не відбувся суд по справі "чорних лісорубів". Обвинувачені не з'явилися

На 15 червня у Слов'янському міськрайонному суді було призначено засідання стосовно незаконної вирубки дерев.

Сьогодні у Слов'янському міськрайонному суді мало відбутися підготовче судове засідання по кримінальному провадженню, пов'язаному із незаконною вирубкою дерев. Суть справи - створення, керівництво злочинною спільнотою або злочинною організацією, а також участь у ній.

Потерпілим виступала Державна екологічна інспекція у Донецькій області. Серед обвинувачених - ціла група осіб: Анатолій Гончар, Петро Тимченко, Дмитро Віхарєв, Роман Суховій, Артур Нечаєв, Дмитро Гунько, Максим Василенко та Дмитро Леушканов.

З усіх обвинувачених на засідання прийшов тільки Анатолій Гончар. Через це засідання вирішили перенести на 11 серпня цього року.

Як розповів присутній на засіданні еко-активіст Віктор Дібров, обвинувачені особи вже протягом тривалого часу займаються незаконною вирубкою насаджень на територіях кількох областей. 

Трохи раніше, 2 червня, Управління карного розшуку Донецької області у Facebook зробило публікацію про те, що перспективу провести від п‘яти до 20 років за гратами мають члени злочинної організації, яка здійснювала масштабну вирубку лісонасаджень у Покровській та Слов‘янській територіальних громадах. Своїми діями «чорні лісоруби» нанесли екосистемі збитків на суму близько 4 900 000 гривень. За словами еко-активіста, йдеться про осіб, які мали сьогодні з'явитися в суді. 

#Славянск #новости #Донецкая область #Слов'янськ #новини #екологія #лісоруби #суд #чорні лісоруби
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...