• Головна
  • Перша перемога Української збірної у Євро 2020. Як пройшов матч з Північною Македонією
08:51, 18 червня 2021 р.

Вчора, 17 червня, збірна України зіграла зі Збірною Македонії у черговому матчі Євро 2020.

Українці перемогли із рахунком 2:1.

Це перша перемога "жовто-синіх" у нинішній першості.

З самого початку поєдинку українці пішли в атаку, увесь перший тайм проходив практично за їхьного домінування. Відкрити рахунок збірній України вдалося на 29-й хвилині: після подачі кутового м'яч на дальню стійку скинув Олександр Караваєв, де його передачу замкнув Андрій Ярмоленко. Пізніше його визнають найкращим гравцем цього матчу.

На другий гол чекати довелося не довго: на 34-й хвилині той-таки Ярмоленко відзначився вже гольовим пасом - з правого флангу він віддав передачу на хід Яремчуку, а той закотив м'яча у ближній кут.

Перший тайм закінчився із рахунком 2:0.

Друга половина матчу розпочалася вже з менш очевидною перевагою українців - Північна Македонія мала кілька небезпечних атак, одна з яких завершилася заробленим пенальті: суддя розгледів у боротьбі за м'яч між Караваєвим і Пандєвим порушення з боку українця. Під час пенальті голкіпер збірної України Бущан зреагував на удар Езгана Аліоскі, але відбив м'яча перед собою, першим на добиванні опинився македонець - 2:1.

Далі гра відбувалась на рівних: обидві команди обмінювалися атаками, але до голів справа не доходила. Україна перемогла із рахунком 2:1.

Таким чином після другого туру збірна України набрала три очки з шести можливих. Стільки ж наразі у конкурентів по групі - Нідерландів та Австрії, - але вони зіграли на одну гру менше - свій другий матч обидві збірні зіграють пізно ввечері у четвер.

Наступний матч Україна зіграє з Австрією 21 червня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов’янськ #новини #Славянск #новости #футбол #Євро 2020 #Україна Північна Македонія #збірна України