• Головна
  • Що найчастіше ламається у пральних машин
Новини компаній
09:45, 29 червня

Що найчастіше ламається у пральних машин

Новини компаній

Пральну машину можна сміливо назвати головною помічницею в будинку. Сьогодні це домашня міні пральня з електронним інтелектом. І коли раптом вона виходить з ладу, господиня ніби позбавляється рук. На жаль, немає техніки з надійністю в 100%.

Найпоширеніші проблеми із пральними машинами

На щастя, ряд несправностей можна виправити власними силами. Решту питань успішно вирішать в сервісному центрі https://wash-service.kh.ua. Диспетчер, приймаючи виклик, аналізує ситуацію. У багатьох випадках це відноситься не до механічної поломки машини, а до сторонніх несправностей. Таким, як централізована подача води, проблеми з напругою, несправності в розетці та інші причини. Тоді, виконуючи рекомендації в телефонному режимі, можна усунути причину і техніка запрацює. І гроші економляться, адже все обійшлося без виклику майстра.

З якими проблемами техніки Whirlpool найчастіше звертаються в ремонтні сервіси пральних машин?

  • У баку залишається вода. Причини: засмітився зливний шланг або фільтр. Проблеми каналізації. Перевірити та прочистити забруднені деталі можна тільки після повного видалення з барабана білизни та води. В разі, коли очищення не допомогло, проблема говорить про поломку електричної зливної помпи.

  • Підтікання води під машиною. Найчастіша причина цього — скупчення в манжеті люка брудної води й ворсу. Або деталь вже застаріла і зносилася. Необхідно перевірити цілісність манжети, акуратно відтягнувши її центральну частину. Якщо ця деталь зіпсована, необхідна термінова заміна. В іншому випадку це загрожує серйозним протіканням машини.

  • Проблеми з панеллю керування. Якщо помітили хаотичне миготіння індикаторів, терміново відключить техніку від напруги та викликайте майстра. Як правило, у несправність приходить плата управління. Найчастіше вона підлягає заміні, а не ремонту.

  • Немає нагріву води. З ладу вийшов або нагрівальний елемент, або датчик температури — термістор. Якщо розбираєтеся в електротехніці, можна самостійно визначити, який елемент вийшов з ладу. Необхідно заміряти опір контактів мікроомметром. Але, це якщо розуміти, де знаходяться елементи та як до них підібратися.

  • Незрозумілий шум при роботі машинки. Може виникнути, коли в барабан потрапив сторонній предмет. Треба перевірити внутрішність барабана. Якщо вийде, зняти барабан і перевірити простір навколо нього.

  • У вертикальних моделей Вірпул можуть мимоволі відкриватися стулки, а також відбувається корозія верхньої кришки. При тривалій експлуатації техніки такі проблеми практично неминучі. Вирішується проблема заміною зношених деталей.

Якщо техніка вже на кордоні рекомендованого терміну експлуатації, майстер може запропонувати діагностику всієї машини. Вартість діагностики Whirlpool можна подивитися на https://wash-service.kh.ua/brands/whirlpool/. Після діагностики буде зрозуміла доцільність заміни старих деталей. Можливо, вже просто прийшов термін покупки нової пральної машини.

0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...