• Головна
  • Безкоштовний курс “Журналістика толерантності”. Реєструйся і отримай доступ до всіх лекцій
16:13, 8 липня 2021 р.

Безкоштовний курс “Журналістика толерантності”. Реєструйся і отримай доступ до всіх лекцій

Безкоштовний курс “Журналістика толерантності”. Реєструйся і отримай доступ до всіх лекцій

Журналістика толерантності - це унікальний безкоштовний курс для медійників, який навчить вас створювати тексти без стереотипів, дискримінації і сексизму. 

“Зваблива білявка отримала посаду в ОДА”, “Цигани обікрали приватне домоволодіння”, “ - це не нормальні заголовки у ЗМІ. Якщо ви хочете, аби такі сексистські фрази зникли з сайтів інтернет-видань, то курс “Журналістика толерантності” - це те, що потрібно вам і вашим колегам. 

Цей курс безкоштовний і відкритий для всіх після проходження короткої реєстрації. Ви отримуєте 14 освітніх лекцій з відео та короткими конспектами лекцій, 3 інтерв'ю з відомими українськими редакторами й редакторками, фінальний тест. 

Як створювати матеріали про людей з інвалідністю, представників етнічних груп та ЛГБТ-спільноту? Що таке ВІЛ? Що робити, якщо аудиторія критикує ваш текст? Як знайти зв’язок зі своїми героями та розкрити їх характер в тексті? Ви знайдете відповіді на всі ці питання у курсі. 

Реєструйтесь і створюйте професійні матеріали про людей, які стикаються з дискримінацією, зневажливим ставленням чи відвертим несприйняттям у нашому суспільстві. 

Переходьте за посиланням: https://journalismoftolerance.org/main

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов’янськ #новини #курс #толерантність #журналістика #сексизм
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...