• Головна
  • Топ 10 підрядників Слов’янська. Хто у місті виконував будівельні роботи у 2020 році
16:32, 26 липня 2021 р.

Топ 10 підрядників Слов’янська. Хто у місті виконував будівельні роботи у 2020 році

Топ 10 підрядників Слов’янська. Хто у місті виконував будівельні роботи у 2020 році

На сайті TEXTY.ORG.UA з’явилася мапа підрядних організацій, які працюють у кожному регіоні. Хто виконував будівельні роботи у Слов’янську у 2020 році?

Ми проаналізували список підрядних організацій, які виконували будівельні роботі у місті за 2020 рік. Скільки підписаних контрактів і скільки грошей мала кожна з них.

32% контрактів отримувало Товариство з обмеженою відповідальністю "МОНОЛІТ-ЦЕНТР". Усього сума підписаних контрактів склала - 52 252 952.26 грн. Організація має квед 41.20 - Будівництво житлових і нежитлових будівель. Головою наразі є Іван Літовченко.

Читайте: Що не так із реконструйованим стадіоном Скиданова у Слов'янську

Топ 10 підрядників Слов’янська. Хто у місті виконував будівельні роботи у 2020 році, фото-1

На другому місці за сумою підписаних контрактів знаходиться Товариство з обмеженою відповідальністю виробничо-комерційна фірма "Перспектива". Організація має квед 71.11 - Діяльність у сфері архітектури. Сума підписаних контрактів складає 30 057 000 грн.

Третім у списку є Товариство з обмеженою відповідальністю "ТВК СОЛАР". Компанія зареєстрована у Слов’янську. Має квед 41.20 - Будівництво житлових і нежитлових будівель і 1000 гривень статутного капіталу, за інформацією RING/EDR. Засновник і голова організації - Олександр Жиронкін. Сума підписаних з підрядником контрактів становить 18 500 000 грн.

Четвертою у списку є Товариство з обмеженою відповідальністю "Данко". Сума контрактів -  13 402 303.47 грн. Має квед 42.11 - Будівництво доріг і автострад. Ця організація вже давно працює у Слов’янську.

Читайте: Донецька ОДА віддала ремонт доріг в Слов’янську за 32 мільйони фірмі, яку підозрювали в неякісних роботах

П’ятою організацією, яка увійшла у список топу, стало приватне підприємство "БАХМУТ-АЛЬФА". Сума підписаних контрактів складає 10 299 275.96 грн. Має квед 49.31 - Пасажирський наземний транспорт міського та приміського сполучення.

Окремим є список топу за кількістю укладених контрактів.

Топ 10 підрядників Слов’янська. Хто у місті виконував будівельні роботи у 2020 році, фото-2

Перше місце за 2020 рік посідає Ганзій Віталій Віталійович. Програма показує, що з ним у Слов’янська було підписано 12 контрактів. Більшість контрактів стосується ремонту автодоріг. Також брав участь в укладанні асфальтобетонного покриття для майданчика одного з проєктів, який виграв у Бюджеті участі.

На другому місці - компанія без назви, але у програмі значиться їх Код ЄДРПОУ. Зазначено, що з цією компанією було підписано вісім контрактів, які стосувалися різних ремонтних робіт у Центрі первинної медико-санітарної допомоги у Слов’янську. Серед послуг: ремонт і технічне обслуговування систем центрального опалення, покривання підлоги та стін, ремонт решіток для вікон, знімання дверей, поточний ремонт приміщення та інше.

Третім за кількістю підписаних контрактів стало приватне підприємство "СЕРВІС-ЕЛІТ". Вони мають сім контрактів із Слов’янськом. Компанія має квед 52.21 - Допоміжне обслуговування наземного транспорту. 

По чотири контракти мають приватне підприємство "СТРОЙТЕКС" та ФОП Будюхін Олександр Григорович.

"СТРОЙТЕКС" зареєстрований у Слов’янську. Має квед 43.22 - Монтаж водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування.

Роботи ФОП в основному стосуються ремонту у школах та обласному дитячо-юнацькому центрі. Також ФОП у 2019 році виконував роботи по капітальному ремонту тротуарів на вул. Василівській.

Далі наведемо розподіл категорій, на що більше витрачали грошей у місті.

Найбільше грошей було витрачено на будівельні роботи - більше ніж 161 млн гривень. Немало коштів виділили на медичне обладнання та придбання фармацевтичної продукції - більше 21 млн гривень. На продукти харчування, напої, тютюн та супутню продукцію витратили більше 20 млн гривень. 

Про ці послуги ми розповімо в наступних матеріалах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов’янськ #новини #Славянск #новости #будівельні роботи #підрядники #будівництво у Слов’янську #Велике будівництво
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...