• Головна
  • Серпом по рейтингу. Як "зашкварився" депутат від Слов’янська - Блог
Блог
17:41, 1 серпня 2021 р.
2

Серпом по рейтингу. Як "зашкварився" депутат від Слов’янська - Блог

Блог
Серпом по рейтингу. Як "зашкварився" депутат від Слов’янська - Блог

Не секрет, що багато депутатів у Верховній Раді часто не відповідають покладеним на них сподівань.

В Україні з’явилася платформа, що має назву "Серпом по рейтингу". 

Там можна подивитися усі зашквари партій та окремих депутатів. Ми взяли зашквари конкретно депутата від Слов’янська Юрія Солода.

Звичайно, що "зашквари" - це умовні невідповідності сподіванням народу. 

Серпом по рейтингу. Як "зашкварився" депутат від Слов’янська - Блог, фото-1

У переліку "зашкварів" - законопроєкти, які підтримав чи не підтримав депутат. Розуміючи, що це дуже відносне поняття, ми виносимо цей матеріал у блог. Але про те, як голосував Солод, вам розкажемо.

Загалом "зашкварів" у депутата зазначено 33. Це один із найбільших показників по Донеччині. Поговоримо про 10 з них.

1. Не підтримав євроінтеграційний законопроєкт №4167 про зменшення промислового забруднення. Закон мав примусити власників промислових активів поступово модернізуватись у чітко визначені терміни за європейськими нормативами.

2. Проголосував проти старту судової реформи. Рада ухвалила реформу Вищої ради правосуддя – ключового органу в судовій системі. Він передбачає перевірку на доброчесність членів ВРП, а також змінює порядок притягнення суддів до дисциплінарної відповідальності.  Основна перевага законопроєкту – перезавантаження ВРП за участю міжнародних експертів, які матимуть вирішальний голос. До цього  раніше закликали  міжнародні партнери та Венеційськаї комісія.

3. Один з тих, хто подав законопроєкт, що скасовує медичну реформу. Шестеро депутатів від ОПЗЖ подали законопроєкт №3130, яким пропонують скасувати медичну реформу. Це вони хочуть втілити за рахунок визнання таким, що втратив чинність, закону “Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення”.

4. Вони скасовують люстрацію чиновників Януковича. У 2015 році 47 народних депутатів від “Опозиційного блоку” поскаржились до Конституційного суду на закон про люстрацію.

У 2019 році 11 з цих депутатів балотуються на позачергових парламентських виборах в одномандатних округах – як мажоритарники.

Судді КСУ 4 роки тягнули з рішенням і нарешті хочуть визнати люстрацію неконституційною. Тисячі люстрованих чиновників часів Януковича зможуть спокійно повернутися на свої посади: в міністерства, правоохоронні органи та суди.

5. Хочуть скасувати електронне декларування. Нардепи, серед яких був і Солод, звернулися із поданням до Конституційного суду, щоб той визнав неконституційним електронне декларування для чиновників, а також статті 366-1 Кримінального кодексу України (брехня в декларації). 

6. Не підтримав повернення покарання за незаконне збагачення. Наприкінці жовтня 2019 року нарешті була завершена історія із поверненням норми, яка відновлює покарання за незаконне збагачення та встановлює цивільну конфіскацію необґрунтовано набутого майна.

Лише 259 народних обранців віддали свої голоси “за”. Велика частина депутатів відповідний президентський законопроєкт не підтримала. Проти – 7, утрималися – 36. Не голосували – 73. Частина взагалі була відсутня у залі в день важливого голосування.

7. Не проголосував за антикорупційний суд. Не голосували ЗА створення в Україні незалежного антикорупційного суду в Україні у другому читанні. Читати більше або переглянути документ.

8.  Зробили крок до скасування безвізу та розриву з МВФ. Депутати 239 голосами проголосували за кандидатів в конкурсну комісію з обрання керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, запропонованих Слугами народу, ОПЗЖ, Довірою та За майбутнє: усі вони не відповідають закону. Свої застереження висловив посол ЄС, нагадавши про те, що доброчесна комісія для обрання керівника САП є умовою безвізу та макрофінансової допомоги ЄС на суму 1.5 млрд євро.

9. Виступає проти НАБУ. Більше 50 народних депутатів подали подання до Конституційного Суду,  в якому оскаржують статус Національного антикорупційного бюро та повноваження Президента України, визначені у цьому законі, намагаючись створити ризики для незалежності НАБУ. Це сталося після того, як детективи НАБУ повідомили про підозру, зокрема, голові Окружного адміністративного суду міста Києва, його заступнику та ще п’ятьом суддям цього суду: вони діяли у межах злочинної організації, яка мала на меті захоплення державної влади шляхом встановлення контролю над Вищою кваліфікаційною комісією суддів України (ВККСУ), Вищою радою правосуддя (ВРП) та створення штучних перешкод у їхній роботі.

10. Хоче скасувати реформу прокуратури. 52 депутати направили до КСУ подання, поставивши під сумнів відповідність Конституції  Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергових заходів із реформи органів прокуратури» – закону, який умовжливив реформу прокуратури.

А що ви думаєте з приводу цього депутата?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов’янськ #новини #Славянск #новости #політика #Юрій Солод #Серпом по рейтингу
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Андрій
1 серпня 2021 р., 18:14
Я не думаю, про нього нічого хорошого! Злодій, нічого і ніколи не робив для Слов'янська.
Атос
2 серпня 2021 р., 00:39
Он депутат только для королевской и К ! Кому оно нужно !
Оголошення
live comments feed...