• Головна
  • Лікарі Слов’янська не отримували зарплату через порушення. Коментар НСЗУ
Новина
10:33, 3 серпня

Лікарі Слов’янська не отримували зарплату через порушення. Коментар НСЗУ

Новина
Лікарі Слов’янська не отримували зарплату через порушення. Коментар НСЗУ

30 липня у Слов’янськ надійшли кошти на зарплати працівникам клінічної лікарні. А в чому ж була реальна причина затримки? Про це сайт 6262.com.ua дізнавався у Національної служби здоров’я України. 

Останнім часом містян все частіше цікавило, чому лікарі та медперсонал Слов'янська вже деякий час не отримують заробітну плату. Такі питання можна зустріти у групах Facebook, присвячених життю міста. Зокрема писали, що це стосується медпрацівників міської клінічної лікарні. 

Як прокоментувала Олена Джим, такий факт, на жаль, дійсно мав місце бути. Були затримки фінансування від Національної служби здоров'я України. Зарплату лікарі отримують саме з коштів НСЗУ, тому доводилося чекати. Планувалося, що як тільки кошти надійдуть на рахунки лікарень - медикам одразу мають виплатити зарплати.

Про те, із чим пов'язана затримка, начальниця відділу порадили спитати НСЗУ. Саме так ми і зробили - написали запит на отримання інформації безпосередньо на сайті служби здоров’я.

30 липня стало відомо, що у Слов'янськ надійшли кошти на зарплати працівникам клінічної лікарні. Того ж дня сайт 6262.com.ua отримав відповіть від НСЗУ, в якій пояснюється, із чим пов’язана затримка виплат Слов’янській клінічній лікарні.

Отже, далі спрощеною мовою наводимо відповідь НСЗУ

Між НСЗУ та міською клінічною лікарнею Слов’янська укладений договір на обслуговування за програмою медичних гарантій. Із зразком типового договору та його умовами можна ознайомитися ось тут. Його загальна орієнтовна ціна - 40 298 970 грн. Строк - з 1 квітня по 31 грудня 2021 року.

Договір включає такі напрямки: 

  • Ведення вагітності в амбулаторних умовах;
  • Цистоскопія
  • Мамографія
  • Медична допомога дорослим і дітям в амбулаторних умовах (профілактика, спостереження, діагностика, лікування, реабілітація);
  • Допомога при гострому інфаркті;
  • Допомога при гострому мозковому інсульті в стаціонарних умовах;
  • Допомога при пологах;
  • Стаціонарна допомога дорослим і дітям без хірургічних операцій;
  • Хірургічні операції дорослим і дітям.

З 29 по 29 травня 2021 року моніторингова група НСЗУ здійснила візит до клінічної лікарні. На основі моніторингу був підготовлений висновок від 8 червня щодо пакетів послуг “Допомога при гострому мозковому інсульті в стаціонарних умовах”, “Допомога при гострому інфаркті” та “Допомога при пологах”.

Результати моніторингу показали невідповідність лікарні підпункту 2 пункту 10 договору по трьох вказаних пакетах послуг. Ось про що йдеться у цьому підпункті: 

“Лікарня зобов’язується відповідати вимогам до надавача послуг з медичного обслуговування, умовам закупівлі, у тому числі щодо доступності послуг для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення”

У зв’язку з цим НСЗУ прийняло рішення зупинити оплату клінічній лікарні за вказаними пакетами послуг. 

Служба наголосила, що не платить лікарям зарплату, а платить за медичні послуги. НСЗУ не може втручатися та контролювати адміністративну, господарську та фінансову діяльність медзакладам.

Приєднуйтесь до нас у Viber та підписуйтесь в Instagram

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Славянск #новости #Донецкая область #Слов'янськ #новини #лікарі #зарплата #лікарня #клінічна лікарня #НСЗУ
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...