• Головна
  • Сервісному центру "Мегабайт" 19 років!
Новини компаній
14:29, 12 серпня 2021 р.

Сервісному центру "Мегабайт" 19 років!

Новини компаній
Сервісному центру "Мегабайт" 19 років!

Сьогодні сервісний центр “Мегабайт” святкує свій 19 День народження!

“Комп’ютерна швидка допомога” за цей час виросла до серйозної компанії, яка вже багато років складає конкуренцію усім сервісним центрам.

19 років майстри “Мегабайту” допомагають мешканцям не лише Слов’янська, але й всієї Донеччини із їх технікою. 

За весь час у “Мегабайті” відремонтували десятки тисяч комп’ютерів, телевізорів та ноутбуків, заправили сотні тисяч картриджів, поспілкувалися з неймовірною кількістю людей і стали набагато краще, досвідченіше і впевненіше, ніж були ці 19 років тому.

Шлях комп’ютерної допомоги почався ще у 2002 році. 

“Все почалося з чашки кави. Я тільки продав старий бізнес і був без роботи. Ми сиділи і думали, чим би ми могли займатися. У мене була смішна машинка ОКА. І я подумав, що було б прикольно прикріпити до неї мишку, мігалку і написати “комп’ютерна швидка допомога”, - згадує засновник і керівник підприємства Валерій Гармаш.

Вже наступного дня цю ідею почали реалізовувати.

“Мегабайт” став першою компанією, яка ремонтувала техніку вдома у замовників. Електронна техніка тоді була дорогим задоволенням і багато людей хвилювалися віддавати її у незнайомі руки на ремонт. Робота на дому у клієнта стала чудовою і популярною функцією сервісного центру.

“Мегабайт утворився з кімнати розміром 6 квадратних метрів, у якій працювало три людини. Головним завданням стала допомога бізнесу, з багатьма компаніями ми працюємо і зараз - заправка картриджів, обслуговування локальних мереж, поставка комп’ютерної техніки та ремонти. Успіх росту компанії заключався не лише у чіткому плані, але й у ставленні до клієнтів. Ми робимо роботу від чистого серця”, - додає засновниця сервісного центру Таісія Гармаш.

Буквально за рік компанія збільшилася у 7-8 разів. В сервісному центрі з’явилися брендовані авто і ще 8 майстрів, які займалися ремонтом. На той момент ремонтували майже всю електроніку. Не бралися лише за телевізори. Але з часом до переліку послуг додалися і вони.

“Я прийшла сюди 12 років тому. Майже одразу після інституту. В компанію потребували менеджера з встановлення супутникових тарілок. Валерій Валентинович дав мені цілий список того, що я мала вивчити по тим тарілкам. Я вивчила і почала працювати. Згодом мене піднатягали в бухгалтерії, бо я закінчила економічний, і стала працювати тут”, - згадує свою появу в “Мегабайті” головна бухгалтерка Катерина.

Однією з важливих особливостей для сервісного центру завжди залишався розвиток. Наразі у “Мегабайті” є майстри, які проходили навчання безпосередньо у компаній “Epson”, “Sumsung”, “Canon” та багатьох інших.

“Я потрапив сюди випадково. Прийшов влаштовуватися на роботу і залишився. Тоді компанія значно розширювалася. Ми мали два водії і три чи чотири майстри. Робота була на виїздах. Наразі Мегабайт має перспективи розвитку”, - підсумовує один з майстрів Роман.

За весь час траплялися різні ситуації. Працювати на виїзді було важко. Майстри пригадують, що траплялися ситуації, коли доводилося їхати у інше місце, щоб просто увімкнути в розетку роутер. Було і таке, коли після приїзду  люди казали, що все вже самостійно відремонтували. Це було затратно не лише по часу, але і фінансово менш вигідно.

Як і будь-яка компанія, сервісний центр переживав низку змін. Однією з останніх стала відмова від ремонту на дому у приватних осіб на користь ремонтів на виїзді у підприємств. Це була вимушена трансформація, яка дозволила залишити ціни на обслуговування невисокими. 

При цьому, “Мегабайт” продовжує ремонтувати техніку, яку до них приносять. Майстри працюють як з приватними особами, так і з великими компаніями. А ще у сервісному центрі найшвидша заправка картриджів по всьому місту.

“Я взагалі прийшов попрацювати менеджером на заміну на два тижні. Якось все закрутилося і я залишився.  Це хороша, досвідчена компанія, яка має можливості розвитку”, - говорить нинішній директор “Мегабайту” Іван.

Окрім самої компанії ще важливішими у ній є люди. Розповідаючи про сервісний центр, усі працівники говорять про надзвичайно приємний і дружній колектив. Адже саме люди, які нас оточують, роблять речі такими, якими ми їх бачимо. 

У “Мегабайті” до кожного клієнта мають свій особливий підхід. Постійні користувачі сервісного центру не сумніваються у його якісній роботі. Деяку техніку майстри знають вже напам’ять.

Тут закуповують найякісніше, пропонують найвигідніше, ремонтують із відповідальністю.

“Мегабайт - це піклування про вашу техніку. Це надійність, стабільність і якість”, - підсумовують Валерій з Таісією. 

19 років може здатися шаленою датою. Але насправді попереду багато змін, розвитку, дій і трансформацій.

Вітаємо усіх працівників компанії “Мегабайт”, а також їх друзів та клієнтів, які завжди поруч!

Успіхів в роботі, вдячних користувачів, легких ремонтів і цікавих зустрічей! Тільки вперед!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов’янськ #Славянск #новини #новости #ремонт компьютеров #ремонт Славянск #Мегабайт #ремонт техніки #ремонт комп’ютерів #принтер Слов’янськ #принтер Славянск #поздравление с Днем рождения #привітання з Днем народження
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...