• Головна
  • ЦНАП та УСЗН замість квартальних комітетів Слов'янська - за чим звертатися
Новина
09:22, 5 жовтня

ЦНАП та УСЗН замість квартальних комітетів Слов'янська - за чим звертатися

Новина
ЦНАП та УСЗН замість квартальних комітетів Слов'янська - за чим звертатися

У Слов'янську квартальні комітети мікрорайонів припинили свої повноваження. Хто тепер виконує їх функції.

Минулого тижня у соцмережах почали ширитися чутки про ліквідацію комітетів мікрорайонів. Але ця інформація неправдива. Заступник голови Юрій Підлісний пояснив, що повноваження комітетів мікрорайонів мають ті ж терміни, що і міськради. Оскільки Слов’янська міська рада припинила свої повноваження, виконавча структура і керівники мікрорайонів - також.

Читайте: Ліквідація квартальних комітетів чи припинення повноважень - що відбувається у Слов’янську

На пресконференції 4 жовтня голова Слов'янської ВЦА Вадим Лях розповів, що зараз у громаді 14 мікрорайонів. Наразі більшість послуг, які надавали керівники мікрорайонів, можна отримати у Центрі надання адміністративних послуг та Управленні соціального захисту.

Начальниця ЦНАПу Анна Головаченко пояснила, що Центр надавав довідки до Управління пенсійного фонду на основі актів керівників мікрорайонів. Це була довідка на отримання недоодержаної пенсії померлого і довідка щодо перебування на утриманні. Тепер для цих послуг акти від керівників мікрорайонів не потрібні. А потрібні два свідки, які зареєстровані на одній вулиці з заявником. Свідки при собі повинні мати паперові чи електронні паспорти.

Начальниця УСЗН Олена Альохіна додала, що в Управлінні це стосується субсидії без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих. Заявники повинні надати документи, які підтверджують те, що зареєстровані в їх квартирі особи з ними не проживають. Одним з таких документів був акт обстеження побутових умов - його надавали керівники мікрорайонів. Тепер інспектори УСЗН самостійно будуть обстежувати житло щодо того, хто в ньому проживає. 

Ще одна довідка для УСЗН, яка була потрібна раніше - про наявність пічного опалення. Вона була необхідна для призначення пільг на придбання твердого палива. Таку довідку буде видавати Управління житлово-комунального господарства за списками, які буде передавати УСЗН.

Також за запитами правоохоронних органів запрошуються характеристики за місцем проживання. Для цього можна звернутися до міської ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Славянск #новости #Донецкая область #Слов'янськ #новини #ЦНАП #УСЗН #послуги #квартальні комітети #мікрорайони
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...