15:11, 10 жовтня

10 додатків для навчання

10 додатків для навчання

Останнім часом люди стали відмовлятися від занять з вчителями і перейшли на вивчення чогось самостійно. Адже для цього є ресурс!

Хтось сам вчить мову, хтось підтягує математику чи фізику, хтось намагається навчитися економіці. Для цього всього вже давно є спеціальні додатки, які дають змогу заощаджувати кошти і час. і замість того, щоб відвідувати платних репетиторів у іншому кінці міста, ви можете безкоштовно завантажити додаток і навчатися вдома.

Розказуємо про 10 додатків для навчання.

Українська

Якщо ви намагаєтеся самостійно вивчити українську мову, у цьому допоможе додаток "Мова".

Програма розроблена для вивчення української мови нашими програмістами у 2015 році. Головний герой програми — Лепетун, який і допомагає щодня вивчати нові слова, орфографію і пунктуацію. Важливо, що додаток допомагає позбутися від суржику. Лепетун розповідає про найпопулярніші слова-суржики, а потім вчить, як правильно насправді говорити.

Курси

Coursera - Вкрай корисний додаток для випускників. Він надає доступ до тисячі курсів з різних спеціалізацій. За допомогою такого додатка вибір майбутньої професії може стати очевидним. Або, навпаки, учень зрозуміє, що обрана професія — не для нього. Курси, зібрані в додатку, читають в понад сотню кращих в світі навчальних закладів. Утиліта безкоштовна й доступна користувачам як Android, так і iOS.

Читайте: Я учусь с помощью онлайн-курсов. Студентки из Славянска рассказали, как учились онлайн

Створення презентацій і відео

Додатків для створення відео та презентацій існує дуже багато. Перелічимо найиідоміші з них.

Animoto - За допомогою цього додатку учні можуть створювати цікаві відео. Додаток дозволяє вибирати тему, музику, зображення, відео, додавати текст і створює відео протягом декількох хвилин. Ділитися ним можна за допомогою соціальних мереж, YouTube або додавати в портфоліо учня.

iMovie

Ще одне популярне додаток для створення відеороликів, яке може стати в нагоді студентам, які працюють в групах, для створення проектів або презентацій.

Математика

Photomath - Додаток для вирішення математичних задач за допомогою камери смартфона і технології оптичного розпізнавання тестів Optical Character Recognition (OCR). Користуватися таким мобільним помічником дуже просто: достатньо навести камеру на задачку, і PhotoMath відразу ж видасть відповідь і покаже докладне покрокове її вирішення. Можливості програми дозволяють розпізнавати не тільки друкований, а й рукописний текст, а також вносити правки у відскановані формули і рівняння. PhotoMath вміє будувати графіки, вирішувати лінійні, квадратні, тригонометричні рівняння і як горіхи клацає завдання з корінням, модулями, ступенями, дробом, інтегралами, факторіалами, матрицями і поліномами.

Завантажити для Android та iOS

Для планування

Todo - Додаток для тих, хто любить створювати списки та ставити собі задачі. Додаток можна синхронізувати з календарем. Також ви можете зберігати декілька списків, сортувати на категорії, створювати повторювальні задачі та ставити собі нагадування.

Завантажити: іOS | Android 

Trello - Ще один додаток для планування та організації роботи. Але в Trello ви ще зможете планувати групові проекти чи роботи, створюючи простір зі спільними задачами, а також обговорювати деталі, ставити дедлайни виконання та слідкувати за прогресом. Також ви можете синхронізувати додаток з іншими додатками як гугл-календар.

Завантажити: іOS | Android

Для нотаток

SelfControl - Якщо ви один з тих студентів, який дуже легко відволікається на соціальні мережі та якому важко зосередитися – цей додаток саме для вас. SelfControl блокує певні вебсайти на вашому пристроії на певний час. І ви легко напишите есе чи прослухаєте лекцію, не відволікаючись на фейсбук. 

Завантажити: іOS | Android (альтернативний додаток)

Simplemind - Інколи важко втримати все в голові, на щастя є Simplemind завдяки якому можна створювати блок-схеми, записувати всі ідеї в одному місці та покращити вашу продуктивність. Блок-схеми дають можливість візуалізувати та пов'язувати думки, додавати посилання, ділитися з друзями.

Завантажити: іOS | Android

Для інструкцій і правил

Instructables - Сайт, на яких можна знайти понад 100 тисяч інструкцій для наукових експериментів і проектів, які можна зробити своїми руками. Якщо учні самі створюють щось досить незвичайне і оригінальне, вони також можуть поділитися тут своїми ідеями з іншими користувачами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов’янськ #новини #Славянск #новости #10 додатків #10 приложений #додатки для навчання #приложения для учебы
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...