• Головна
  • Кого відсторонюватимуть від роботи без щеплень з 31 січня
Новина
11:29, 30 січня 2022 р.

Кого відсторонюватимуть від роботи без щеплень з 31 січня

Новина
Кого відсторонюватимуть від роботи без щеплень з 31 січня

Завтра набуває чинності наказ МОЗ, який розширює перелік організацій, працівники яких обов'язково мають бути вакциновані проти коронавірусу.

31 січня 2022 року набуває чинності наказ Міністерства охорони здоров’я України № 2664 від 30 листопада 2021, який розширив перелік організацій, представники яких мають обов'язково вакцинуватися проти COVID-19.

Згідно з наказом, до списку тих, хто підлягає обов’язковій вакцинації на період дії карантину, додаються працівники:

  • органів місцевого самоврядування; 
  • закладів охорони здоров’я державної та комунальної форм власності;
  • комунальних підприємств, установ та організацій.

Працівники цих установ, які не отримають принаймні одну дозу вакцини проти COVID-19 до 31 січня, будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати.

Ця вимога не стосується людей, які мають абсолютні протипоказання до щеплень від коронавірусної хвороби та медичний висновок на підтвердження цього.

Нагадаємо, що з 9 грудня 2021 року вакцинація проти коронавірусу стала обов'язковою для працівників сфери управління центральних органів виконавчої влади; соціальних послуг та соціального захисту для дітей, реабілітаційних закладів, сфери стратегічного значення для економіки і безпеки держави.

А з 8 листопада минулого року обов'язково повинні щеплюватися працівники центральних органів виконавчої влади та їх територіальних органів; місцевих державних адміністрацій та їх структурних підрозділів; закладів освіти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Славянск #новости #Донецкая область #Слов'янськ #новини #новости Славянска #коронавірус #COVID-19 #пандемія #вакцинація #щеплення
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...