
13:55, 1 березня 2022 р.
У Слов’янську рідше вивозитимуть сміття - звернення до мешканців громади

У Слов’янську через відсутність пального будуть рідше вивозити сміття.
Через відсутність пального у місті КП АТП намагається вивозити тверді побутові відходи за новим графіком — один раз на два-три дні.
У зв'язку з цим мешканцям громади забороняють викидати в контейнери гілки та листя після весняного прибирання приватних дворів.
Мешканців закликають враховувати реалії воєнного часу та користуватись здоровим глуздом.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:27
Вчора
16:05
Вчора
15:27
Вчора
14:33
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
15:30, 29 травня
15:21, 29 травня
08:27, 9 червня
Коментарі