
09:31, 8 березня 2022 р.
На залізничному вокзалі Слов'янська розгорнули пункт обігріву

У Слов’янську на залізничному вокзалі розгорнули пункт обігріву та польову кухню.
Рятувальники 6 Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області встановили пункт обігріву та польову кухню на залізничному вокзалі Слов’янська для розміщення населення, евакуйованого із зони бойових дій.
В наметах для обігріву цілодобово чергують рятувальники.
Пункт обігріву готовий прийняти всіх, хто потребує допомоги. Відвідувачі можуть не тільки зігрітися, але й отримати першу медичну допомогу та випити гарячого чаю в очікуванні евакуаційних рейсів, які забезпечує Укрзалізниця.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:16
Вчора
11:49
Вчора
Спецтема
Оголошення
18:20, 20 червня
18:20, 20 червня
00:00, 12 січня 2016 р.
18:20, 20 червня
18:20, 20 червня
Коментарі