• Головна
  • Що таке сольова рідина ᐈ Види сольового нікотину
Новини компаній
12:02, 23 квітня

Що таке сольова рідина ᐈ Види сольового нікотину

Новини компаній

Що таке нікотинові солі та які види сольового нікотину є?

Сольовий нікотин – це синтетична речовина, отримана в результаті змішування вільного нікотину (freebase nicotine) з бензойною або іншою натуральною кислотою для формування стабільних молекул. Останні збалансовані за рівнем кислотності (pH) з організмом людини, тому краще і швидше засвоюються при менших концентраціях. Сольова нікотинова рідина не містить смол, відрізняється чистотою та меншим тротхітом (ударом по горлу) – ефект, що виникає при курінні звичайних сигарет або вейпу на основі вільного нікотину.

Сьогодні солевые жидкости для электронных сигарет повсюдно використовуються курцями як одноразових, так і багаторазових пристроїв. Розберімось, сольовий нікотин – що це?

XLKEqYHx8FKo24vZIkkuLPm4lAgxblCQHkjHGIjWy0Co9e4s4GnnwI3F5MV31s8Jq-BwytxsRgmlLg1iS5Z9uTW_BVHINgDMJCxd_tWtq9Lpt2vZE-Ih2Ut2mpcnTuR3UY1X-_rL

Що таке сольовий нікотин простими словами?

Основна ідея сольового нікотину в тому, що ширяння рідин на його основі дозволяє швидше та ефективніше досягати стану «накуренності». Йдеться про вгамування нікотинового голоду, з якими чудово знайомі всі курці. В результаті на «перекури» йде набагато менше часу, а вікна між ними збільшуються. До того ж пара, яку генерують POD-системи, практично не докучає оточенню, володіючи приємним запахом і посмаком.

З чого складається сольова жижа?

Формула сольового нікотину – C₁₀H₁₄N₂. Якщо ви не хімік, ця загадкова чисельно-літерна комбінація ні про що вам не скаже. Втім, середньостатистичному споживачу про сольовий нікотин потрібно знати три речі:

  • Сольовий нікотин має схвалення від FDA (агентство Міністерства охорони здоров'я та соціальних служб США). Це означає, що він безпечний, тому що інстанція не схвалює речовини, які не пройшли повного комплексу лабораторних досліджень.

  • Рідини на сольовому нікотині мають маркування Salt або Salt Nicotine. При цьому склад сольової рідини не відрізняється від «традиційного» – пропіленгліколь (PG) та гліцерин (VG), самі солі нікотину та аромки.

  • У всіх сумішах склад сольового нікотину на хімічному рівні ідентичний. Проте в залежності від виробника Salt Nicotine відрізняється за своїми характеристиками «накурюваності», посмаку, запаху, ін.

Тепер ви знаєте, що таке сольовий нікотин, залишилося розібратися з його різновидами та властивостями.

Які є види сольового нікотину?

Сольовий нікотин існує тільки в одній формі, отже, не має класифікації за видами.

HBXIrVBMR-adI-kZH2iJc7F4kMggBM9ocFTLSYiH-kX8DyiKDI0j5WAIJKI-jC69P_ZR8Fm5ALvM2VepgiC5zt82qjfJUKi9ZMfb-FQ1_cgpSmZ4BBuJZhWNLv7cts25eIk6kAXr

Як компонент для жиж від «вільного» нікотину сольовий відрізняється:

  1. рівнем кислотності (pH), який практично такий самий, як і у води – 6-6,5;

  2. набагато кращою засвоюваністю людським організмом;

  3. щадним ефектом для курця – навіть міцні сольові жижі не вдаряють по горлу.

Взагалі нікотинова сіль – це нікотин у його природному стані, як у листі тютюну. Різниця лише в тому, що молекула стабільніша, як ми вже говорили раніше.

Як сольова жижа впливає на випарник?

Якщо говорити про спеціальні POD-системи, то практично ніяк. Але у випадку баків та дріпків різниця помітна, оскільки через більшу потужність спіраль забруднюється швидше. Таким чином, любителям «класичних» вейпів доводиться частіше міняти картриджі.

Який нікотин є кращим і для яких електронних сигарет?

Виробники не обмежують у цьому виборі споживачів, але рекомендують сольовими жижами заправляти електронні сигарети eGo-формату та ПОДи. Вони не так інтенсивно випаровують рідину, тому ризик передозування зведено до нуля.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...