
14:04, 1 травня 2022 р.
Новий обмін полоненими - додому повертаються 14 українців

Вчора вчергове пройшов обмін полоненими. Про це повідомила віце-прем'єр-міністерка Ірина Верещук.
"Повертаємо додому 14 наших людей: 7 військових та 7 цивільних. Для мене цей обмін особливий: одна з військових жінок на п'ятому місяці вагітності", - написала у себе Верещук.
Цей обмін полоненими, який проводять офіційно військово-політичне керівництво України і рф, став восьмим за час повномасштабної війни.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:13
17:41
Вчора
16:51
Вчора
12:55
Вчора
Спецтема
Оголошення
15:07, 22 червня
11:11, 19 червня
13:33, 17 червня
22
15:21, 22 червня
15:12, 22 червня
1
Коментарі