
15:41, 20 травня 2022 р.
Керівництво Слов’янської МВА закликає до евакуації

Небезпека існує постійно
Нещодавно очільник Слов’янської міської військової адміністрації Вадим Лях взяв участь у селекторній нараді керівника Донецької ОВА Павла Кириленка з очільниками міст та районів.
Серед головних питань обговорювали необхідність подальшої евакуації жителів Донецької області, особливо з небезпечних районів активних бойових дій.
Вадим Лях вкотре закликав Слов’янської громади не ігнорувати можливість виїхати у безпечні регіони.
«Так, на завтра, 21 травня, можна записатися на безкоштовний автобус до Дніпра. На понеділок, 23 травня, готується евакуаційний рейс до Рівненської області із розселенням» - говорить Лях.
Записатися на автобуси можна за телефонами гарячої лінії Слов’янської МВА:

Вам може бути цікаво:
В Україні продовжать воєнний стан та загальну мобілізацію | Новини
У Донецькій ОВА обговорили, як існувати громадам в умовах війни | Новини
Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)
Слідкуйте за нами в Instagram
Та телеграм: https://t.me/news6262
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:34
Вчора
09:16
Вчора
09:07
Вчора
21:29
13 червня
16:12
13 червня
13:00
13 червня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
10:16, 9 червня
11:31, 5 червня
08:27, 9 червня
08:27, 9 червня
10:16, 9 червня
Коментарі