
18:08, 11 червня 2022 р.
Через бойові дії знеструмлено Краматорський та Бахмутський райони

Росіяни цілеспрямовано б'ють по об'єктах критичної інфраструктури Донеччини.
Внаслідок російських обстрілів було пошкоджено електролінії в районі Торецька, що у свою чергу потягнуло відключення підстанцій НЕК Укренерго на півночі Донеччини.
За інформацією у телеграм-каналі голови Донецької військової адміністарції Павла Кириленка, без електрики 11 червня залишилися: Краматорськ, Слов'янськ, Костянтинівка, Дружківка, Бахмут. Це - усі найбільші міста на вільній території Донеччини.
Зараз фахівці Бахмутського регіонального центру обслуговування електромереж працюють над відновленням електропостачання.
Вам може бути цікаво:
Українським військовим, які перебувають у російському полоні, почали роздавати фейкові газети
Міжнародна підтримка в дії: Канада заблокувала 328 млн доларів російських активів
Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)
Слідкуйте за нами в Instagram
Та телеграм: https://t.me/news6262
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:27
Вчора
16:14
Вчора
14:16
Вчора
Спецтема
Оголошення
12:18, 19 червня
13:20, 10 червня
8
12:18, 19 червня
13:33, 17 червня
19
15:12, 22 червня
9
Коментарі