
09:30, 25 серпня 2022 р.
Недобрий ранок - ворог обстріляв мкр Машмет у Слов'янську

Ворог черговий раз обстріляв Слов'янськ.
Сьогодні, 25 серпня, російські окупаційні війська завдали чергового удару по місту.
Про це повідомляє голова Слов'янської міської військової адмінінстрації Вадим Лях у Фейсбук.

"Три потужні вибухи пролунали в мікрорайоні Машмет. Постраждали декілька багатоповерхових будинків на вул. Дарвіна. На щастя, обійшлося без жертв", - йдеться у повідомленні.
Очільник громади оприлюднив відео, на якому видно наслідки ворожої атаки.
Читайте також:
- Ракетні удари та диверсанти: у МВС назвали головні загрози цього тижня
- Як у Слов’янську святкували День Незалежності України у різні роки
- У День Незалежності росіяни обстріляли Словкурорт у Слов'янську - Вадим Лях
Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)
Слідкуйте за нами в Instagram
Та телеграм: https://t.me/news6262
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:27
Вчора
16:14
Вчора
14:16
Вчора
Спецтема
Оголошення
13:33, 17 червня
15
11:11, 19 червня
12:18, 19 червня
15:21, 22 червня
Коментарі