
11:03, 11 жовтня 2022 р.
У Слов'янську припинена подача води

Словміськводоканал повідомляє про припинення подачі води на місто.
Це пов'язано з аварійно-відновлювальними роотами КП "Вода Донбасу". Водопостачання відновлять одразу після завершення усіх робіт.
Читайте:
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:13
17:41
Вчора
16:51
Вчора
12:55
Вчора
Спецтема
Оголошення
11:26, 15 червня
21:38, 25 червня
13:33, 17 червня
15
15:07, 22 червня
18
Коментарі