• Головна
  • Кваліфіковане виведення із запою
Новини компаній
17:39, 5 січня

Кваліфіковане виведення із запою

Новини компаній

Алкоголізм є однією з найбільш актуальних і поширених проблем серед жителів нашої країни. Стійке і запійне вживання алкоголю є найпоширенішим проявом алкогольної залежності. Ступінь тяжкості залежить від прогресування захворювання при постійному вживанні та розвитку тяжких наслідків при запійній формі. На допомогу прийдуть фахівці столичного реабілітаційного центру «Rehab». Сайт https://rehab.net.ua/uk/ ознайомить зацікавлених осіб з усією необхідною інформацією.

Кваліфіковане виведення із запою, фото-1

Симптоми захворювання

Ознаки запійній формі пияцтва:

  • Досить часто людина може не усвідомлювати, що перетнула «точку неповернення» в процесі вживання алкоголю. Хворий починає пити протягом кількох днів не для задоволення, а для полегшення симптомів.
  • Одночасно виникають сильні головні болі, порушення сну та апетиту, нудота, блювота, серцебиття, тремор у всьому тілі, дратівливість, перепади настрою, почуття страху та тривоги, панічні атаки.
  • Опри цьому загострюються наявні хронічні захворювання, провокуються ускладнення.

Терміновий вихід з такого стану, як і припинення запою, досяжний як амбулаторно, так і в стаціонарі. Багато людей помилково вважають, що вони можуть впоратися з цим самостійно або за допомогою домашньої програми реабілітації від запою. Але єдиний правильний вибір – звернутися за допомогою до фахівців, які допоможуть усунути проблему амбулаторно або, при необхідності, стаціонарно.

Ускладнення, які можуть виникнути

Якщо вчасно не надати допомогу при запої та важкій формі алкоголізму, існує значний ризик виникнення серйозних ускладнень.

До них відносять:

  • Психічні розлади.
  • Гострі серцево-судинні захворювання, в тому числі інфаркт міокарда.
  • Інсульт – цей стан зустрічається не менш часто, ніж попередній, при цьому ризик його виникнення вище у пацієнтів, які намагаються самостійно вийти із запою без застосування дезінтоксикаційної терапії та допоміжних засобів.
  • Делірій (марення) – виникає при різкій відмові від алкоголю, якщо перед цим хворий кілька днів був у запої.
  • Тромбоемболія легеневої артерії – затикання великих кровоносних судин, часто є причиною смерті при алкоголізмі.

За допомогою фахівців реабілітаційного центру «Rehab» виведення пацієнта з запою проводиться максимально безпечним способом. Схему терапії підбираємо з урахуванням особливостей організму, наявності супутніх захворювань, ступеня алкоголізму.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...