
13:42, 8 березня 2023 р.
Росіяни обстріляли Коксохім в Авдіївці (ВІДЕО)

Окупанти обстріляли найбільший коксохімічний завод України, у сховищі якого перебували десятки цивільних.
Сьогодні, 8 березня, російська окупаційна армія обстріляла найбільший коксохімічний завод України, який знаходиться в Авдіївці Донецької області.
Про це повідомив народний депутат і колишній генеральний директор підприємства Муса Магомедов.
За його словами, після обстрілу більшість будівлі завалилася. З-під завалів вдалося дістати четверо людей, які перебували у приміщенні. Одна людина у тяжкому стані, її відвезли до лікарні.
Магомедов зазначив, що на заводі не було військових, а лише цивільні особи.
"На заводі — тільки цивільні. Але "асвабадителей" це не хвилює, навпаки, успішно вони воюють лише з жінками та дітьми", - написав він.
Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)
Слідкуйте за нами в Instagram
Та телеграм: https://t.me/news6262
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:27
Вчора
16:14
Вчора
14:16
Вчора
Спецтема
Оголошення
15:21, 22 червня
13:33, 17 червня
19
08:52, 15 червня
15:21, 22 червня
12:18, 19 червня
Коментарі