• Головна
  • У частині Краматорського району відсутня електроенергія через аварію - ДТЕК
СТАТТЯ
12:31, Сьогодні

У частині Краматорського району відсутня електроенергія через аварію - ДТЕК

СТАТТЯ
Слов’янськ 2026, архів 6262

Слов’янськ 2026, архів 6262

Мешканці міста повідомляють про відсутність світла. Енергетики зазначають, що фахівці вже працюють над відновленням електропостачання.

У різних районах Слов’янська мешканці повідомляють про відсутність електроенергії. Скарги на знеструмлення надходять від жителів різних частин міста.

За інформацією, оприлюдненою на сайті ДТЕК Донецькі електромережі, відключення пов’язане з локальною аварією. У компанії зазначають, що без електропостачання залишилася частина Краматорського району.

Наразі енергетики проводять аварійно-відновлювальні роботи. Точний час повернення світла поки не повідомляється.

Також редакція 6262 провела опитування у своєму Telegram-каналі щодо наявності електроенергії у місті. Станом на момент публікації участь у ньому взяли понад 40 користувачів, більшість із яких повідомили про відсутність світла.

Читайте також: Ще двоє жителів Слов’янська загинули через російські обстріли

Facebook, Instagram, Telegram, Viber - це ваші швидкі доступи до найважливіших новин

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов’янськ #відключення світла #немає світла #ДТЕК Донецькі електромережі #аварія на мережах #електроенергія #Краматорський район #аварійні роботи #Слов’янськ сьогодні #електропостачання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення