
11:11, 25 березня 2023 р.
Росіяни знову вдарили по Краматорську

Вночі з 24 на 25 березня росіяни знову вдарили по Краматорську.
Вночі росіяни вдарили ракетами по центру Краматорська та промисловій зоні, - повідомив міський голова Олександр Гончаренко.
Обійшлося без постраждалих. Уточнються інформація щодо руйнувань.
Нагадаємо, що 23 березня Краматорськ також був під ворожим вогнем. А вчора окупанти обстріляли Костянтинівку - загинуло п'ятеро людей.
Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)
Слідкуйте за нами в Instagram
Та телеграм: https://t.me/news6262
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:45
5 червня
16:37
5 червня
13:55
5 червня
13:20
5 червня
12:01
5 червня
Спецтема
Оголошення
10:54, 5 червня
09:28, 1 червня
41
15:21, 29 травня
1
10:54, 5 червня
11:38, 28 травня
Коментарі