• Головна
  • Пауерліфтерка зі Слов'янська вдруге стала переможницею Кубку світу серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату
13:01, 9 травня 2023 р.

Пауерліфтерка зі Слов'янська  вдруге стала переможницею Кубку світу серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату

21-річна Злата Дячук виборола "золото" у багатоборстві і стала другою в індивідуальному заліку серед світових суперників.

Змагання проходили у Тбілісі з 29 квітня по 1 травня. В них прийняли участь 108 спортсменів із 24 країн світу.
Про це розповів голова Слов'янської міської військової адміністрації Вадим Лях у Фейсбук.
"Спортсменка вже повернулася із Грузії до рідного Словʼянська. Заїхав привітати її із перемогою. Вручив квіти і сертифікат на 16 тис грн від Словʼянської військової адміністрації", - написав Лях.
Очільник міста зауважив, що ці кошти дівчина отримає за міською програмою грошової підтримки спортсменів, що досягли значних результатів на змаганнях.
За його словами, Злата є неодноразовою переможницею чемпіонатів та Кубку Донецької області, призеркою чемпіонату та Кубку України.
"У 2021 році вона стала чемпіонкою світу з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату в категорії юніорок", - додав Лях.
Окрім того, Злата має звання майстра спорту України.

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)