• Головна
  • Колесо відірвалося на ходу: рятувальники Донеччини прийшли на допомогу постраждалій жінці (ФОТО)
19:26, Сьогодні

Колесо відірвалося на ходу: рятувальники Донеччини прийшли на допомогу постраждалій жінці (ФОТО)

НОВИНИ
Фото: ДСНС Донеччини

Фото: ДСНС Донеччини

Рятувальники доставили постраждалу до лікарні у Слов'янську.

Про інцидент повідомляють у ДСНС Донеччини. 

Сьогодні вдень диспетчери Служби порятунку отримали виклик: на дорозі між Лиманом та Святогірськом зупинився легковий автомобіль. Під час руху в нього відірвалось колесо — транспортний засіб встав посеред траси. У машині перебувало подружжя. Жінка мала травму ноги і потребувала медичної допомоги.

FacebookInstagramTelegramViber - це ваші швидкі доступи до найважливіших новин

На місце події виїхали рятувальники евакуаційної групи «Фенікс». Вони забрали постраждалу та доставили її до лікувального закладу в Слов'янську. Там жінка отримала необхідну медичну допомогу.

Евакуаційні групи Донецької області щодня виїжджають на виклики в умовах прифронтового регіону — допомагають людям, які опинились у складних або небезпечних ситуаціях.

Читайте також:У Слов'янську почали натягувати захисні сітки на дороги

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#евакуаційна група Фенікс #рятувальники Донеччини #траса Лиман Святогірськ #травмована жінка #Служба порятунку
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення