• Головна
  • Проходив огляд у ТЦК: минають роковини загибелі слов'янця Дениса Крюченка
НОВИНИ
09:36, Сьогодні

Проходив огляд у ТЦК: минають роковини загибелі слов'янця Дениса Крюченка

НОВИНИ
Фото: Меморіал Слов'янської територіальної громади. Дизай: 6262

Фото: Меморіал Слов'янської територіальної громади. Дизай: 6262

У Слов’янську під час ракетного обстрілу будівлі ТЦК постраждав місцевий житель Денис Крюченко. Чоловік отримав тяжкі поранення та помер у лікарні через кілька днів.

Про загибель Дениса Крюченка повідомляє "Меморіал Слов'янської територіальної громади". 

Чоловік народився 31 серпня 1983 року у Слов’янську, навчався у Билбасівській школі та Слов’янському залізничному технікумі. Працював слюсарем з ремонту тепловозів у місцевому залізничному депо.

FacebookInstagramTelegramViber- це ваші швидкі доступи до найважливіших новин

27 березня 2023 року під час медичного огляду у територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки у Слов’янську будівлю вразили дві ракети. У цей момент Денис перебував разом із колегами всередині. Чоловіка у важкому стані дістали з-під завалів та госпіталізували.

Лікарі кілька днів боролися за його життя. Він переніс кілька складних операцій, однак отримані поранення виявилися критичними. 8 квітня Денис Крюченко помер у лікарні.

Як розповіла його мати Наталія Крюченко:

«Денис був добрий, чуйний, завжди приділяв увагу рідним та друзям».

За її словами, він цікавився технікою, електронікою та комп’ютерами і планував пов’язати з цим своє життя.

Поховали Дениса Крюченка на кладовищі селища Билбасівка.

Читайте також: Минають роковини загибелі воїна зі Слов'янська, який помер від поранень

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов’янськ #ракетний удар #ТЦК #Денис Крюченко #загибель #Донеччина #обстріл
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення