
11:27, 10 грудня 2014 р.
Министр информационной политики обещает, что его рабочий кабинет будет в Славянске
Кабинет министра создающегося министерства будет в Славянске.
Об этом Юрий Стець сам написал на своей страничке в Фейсбук .
"Тепер коротко відповіді на питання з попередніх постів. Де буде мій кабінет? В Слов'янську. Чому не можна було створити щось інше, а не міністерство? Тому, що ми живемо в парламентсько-президентській республіці, і ще тому що, якщо хтось знає, як це зробити інакше, тоді "візьми і зроби" (с) "Самопоміч". Чи правда, що бюджет МІП буде в сотні разів менше за інші міністерства? Так. Що будете робити, якщо не вдасться створити МІП? Вдасться". -написал Юрий Стець.
Кроме того, Юрий Стець сообщил, что создание министерства информационной политики - это только вопрос времени.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:37
Вчора
13:55
Вчора
13:20
Вчора
12:01
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
02:29, 29 травня
09:28, 1 червня
41
18:28, 30 травня
15:30, 29 травня
15:26, 29 травня
9
Коментарі