08:41, 21 травня 2015 р.
Жива огорожа у вашому саду
Якщо ви хочете, щоб ваша жива огорожа мала гарний вигляд цілий рік - вам треба вибирати для її створення хвойні породи рослин. Вони виглядають в будь-який час року однаково добре. І ці самим служать захистом від цікавих очей. Але ростуть туї і сосни тривалий час. І пройде не один рік, поки вони почнуть виконувати покладені на нах обов'язки захисту, а купити хвойні рослини краще за все на plants-club.ua.
Якщо ви хочете швидко виростити живопліт - візьміть для цього вербу, бузок або спирею. Вони досить невибагливі, та й ростуть значно швидше. Ось, наприклад, жива огорожа із верби почне радувати вас вже через пару років. Та й розмножувати її не так складно - досить зрізати держак з дорослого рослини. Це, плюс до всього, заощадить ваші розтрати на саджанці. І незабаром у вас з'явиться густа зелена стіна навколо вашої ділянки.
Для того, щоб зробити живопліт з верби, треба вибирати гостролисту рослину. Її ще часто називають вербою. На тому місці, де ви збираєтеся створити живий паркан, необхідно протягнути шнур. Завдяки йому смуга вашого посадки буде рівною. Потім слід перекопати грунт на 50 см в глибину і в ширину по всій довжині вашої ділянки.
Для підв'язки майбутніх пагонів підійдуть вбиті через 1,5 метра товсті кілки, до яких треба прив'язати жердини, розплоджені поперечно. Потім треба виконати прив'язування тих решт пагонів, що знаходяться вгорі до цих здоровані з сприянням мочала. Так само для цього підійдуть і зелені відростки верби.
Особливого догляду або підгодованих живці верби зазвичай не вимагають. Все, що необхідно майструвати, - підстригати відростки восени і обвивати їх між собою. Таким чином ваша огорожа буде ставати більш міцною. Ще через 2 - 3 роки це буде настільки щільний «паркан», що пролізти через нього буде практично неможливо.
Якщо ж ви хочете, щоб ваш «паркан» ще й цвів - виберіть для нього бузок або спирей. Ці рослини - квітучі чагарники. Час їх цвітіння - початок літа. Але для того, щоб вони цвіли постійно, треба при покупці вибрати сорти, у яких різні терміни цвітіння. Вони стануть не тільки живоплотом, але і прикрасою для вашої ділянки. Догляд ж за цими рослини мінімальний.
Найкраще для бузку вибрати сонячний ділянку. Для того щоб цвітіння куща було рясним, треба забезпечити хорошу циркуляцію і сонячні промені не менше, ніж 6 годин на день. Бузок любить злегка лужний грунт, тому слід удобрювати землю кістковим борошном. І не використовувати для цього торф.
Живці треба висаджувати на відстані приблизно 2 метрів один від одного і поливати щотижня, щоб стимулювати її зростання. Коли ж кущі виростуть до необхідних вам розмірів - частоту поливів зменшити до одного на місяць. Для того щоб кущі краще розросталися, їх треба регулярно після цвітіння обрізати.
Посадку спреї треба проводити або ранньою весною, або пізно восени. Відстань між рослинами повинна бути приблизно 70 см. Ці рослини добре приживаються і на сонці, і в півтіні. Під час посухи їх треба рясно поливати.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:44
Вчора
16:05
Вчора
15:31
Вчора
12:10
Вчора
11:21
Вчора
10:08
Вчора
09:27
Вчора
Спецтема
Оголошення
00:00, 20 грудня 2024 р.
live comments feed...