• Головна
  • Презентація інформаційного порталу E-data
анонс
17:55, 7 жовтня 2015 р.

Презентація інформаційного порталу E-data

анонс

Команда проекту Є-Дата Міністерства фінансів України розпочала низку семінарів-презентацій «Є-DATA — відкритий інструмент контролю витрачання державних коштів» для неприбуткових громадських організацій та представників засобів масової інформації.

8 жовтня 2015 року представники проекту Є-Дата Міністерства фінансів України ознайомлять з ідеєю відкритості використання публічних коштів – порталом Є-Дата, його можливостями, етапами реалізації та завданнями.

8 жовтня о 18:00 відбудеться презентація проекту Є-Дата в Слов’янську в приміщенні Платформи Ініціатив «Теплиця» (вул. Поштова, 53).

9 жовтня о 19:30 відбудеться презентація проекту Є-Дата в Краматорську у приміщенні «Вільної хати» (проспект Миру, 9).

Запрошуємо до участі всіх, кого цікавить питання «прозорих фінансів» та «використання публічних коштів»

Є-Дата  – це офіційний державний інформаційний портал у мережі Інтернет, на якому оприлюднюється інформація про використання публічних коштів та реалізується ідея прозорого бюджету.

15 вересня 2015 року Міністерство фінансів України запустило інформаційний портал E-data, на якому будуть відображатися державні видатки бюджетів УСІХ рівнів. Вимога про створення такого порталу прописана в законі України «Про відкритість використання публічних коштів», який депутати прийняли ще 11 лютого 2015 року. Міністерство фінансів України впроваджує революційну IТ-платформу, яка дозволить зробити більш прозорим використання державних коштів. Після завершення реалізації проекту всі громадяни України зможуть у вільному доступі і абсолютно безкоштовно ознайомитися з використанням коштів держбюджету України.

Згідно з документом, до публічних засобів віднесено кошти державного та місцевих бюджетів України, кредитні ресурси, надані під державні та місцеві гарантії, кошти Нацбанку і держбанків, Державних цільових фондів, Пенсійного фонду та фондів загальнообов’язкового державного соцстрахування, кошти державних та комунальних підприємств.

cisafisha_144421734693

Довідки за тел. 067-67-222-88; 

e-mail: [email protected]

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Славянск #новости #презентация #информационный портал #E data
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...