26 листопада 2021 року о 18.00 відбудеться відкриття спільного проєкту «Музейні вечори у «Монополії Крона». Тема пілотного вечору: «Перші автомобілі та їх власники в Слов’янську».

Ми запрошуємо вас прийняти участь у відкритті, де ви дізнаєтесь коли з’явились перші автомобілі у нашому місті і якими вони були, в яких обставинах це проходило, ким були їх перші власники, як реєстрували автомобілі, якими були перші  правила дорожнього руху, хто був першим «євробляхером» у Слов’янську, коли спробували вперше налагодити маршрутні перевозки та багато іншого. Відео та фотоілюстрації, а також міні-виставка моделей автомобілів.

Спікери вечора:

  • Іванов Віктор – краєзнавець (м. Краматорськ);
  • Плахов Олександр – науковий співробітник музею.

Модератор проєкту Євгенія Калугіна, директор Слов’янського краєзнавчого музею: «Ми шукаємо нові форми спілкування з представниками громадськості, які  мають інтерес до зберігання культурно-історичної спадщини нашого міста. Сподіваємось, що наш проєкт посприяє об’єднанню дій у цьому напрямку».

Місце проведення: TOP PLACE (вул. Торська, 67, Монополія Крона, 3-й поверх)

Вхід вільний, за умови наявності зеленого сертифікату, свіжого ПЛР-тесту, довідки про одужання або довідки про антитіла (терміном до півроку)