• Головна
  • Слов’янськ. Хто балотується в депутати і що обіцяють (Ч.2)
12:30, 9 липня 2019 р.

Слов’янськ. Хто балотується в депутати і що обіцяють (Ч.2)

Слов’янськ. Хто балотується в депутати і що обіцяють (Ч.2)

Розпочалася активна політична кампанія напередодні парламентських виборів в Україні. По одномандатному виборчому округу №47, в який входить Слов’янськ, Слов’янський та Олександрійвський райони зареєструвалися 19 кандидатів в депутати. Серед них 7 було висунуто партіями, а 12 - шляхом самовисування.

Ми продовжуємо знайомитися з тими, хто планує стати депутатом по нашому округу, а також вивчати їх програми. Протягом декількох тижнів ми викладатимемо інформацію про тих, хто балотується в депутати по 47 виборчому округу, а також опишемо коротко їх передвиборні програми.

Першу частину матеріалу можна прочитати за посиланням: Слов’янськ. Хто балотується в депутати і що обіцяють (Ч.1)

Матеріал не є рекламним, а головною метою є ознайомлення з кандидитами в депутати від 47 ОВО.

На жаль, не всі фото кандидатів нам вдалося знайти, тому ми публікуємо ту інформацію і фотографії, які є у вільному доступі.

Лях Вадим Михайлович - народився 16 березня 1973 року (46 років) в селі Красносілка Комінтернівського району Одеської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, Слов’янський міський голова, член Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", проживає в місті Слов’янськ Донецької області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК".

Головний пункт своєї програми вбачає у досягнення стійкого миру на Донбасі.  Обіцяє підтримувати та ініціювати те, що буде сприяти поліпшенню життя людей. Йдеться про соціально незахищені верстви населення, викорінення корупції, децентралізацію влади. Вадим Лях говорить про те, що підтримуватиме закони, спрямовані на підтримку підприємницької діяльності, забезпечення доступної медицини, захист прав і пільг ветеранів ВВВ (Великої Вітчизняної війни - прим. ред.)

"Буду працювати над законами в гуманітарній сфері, які об'єднають наше суспільство, а не роз'єднують його. В своїй депутатській діяльності я буду спиратися на те, що є дорогим кожному з нас: любов до рідного краю, своєї малої батьківщини", - йдеться у програмі.

Говорить також про роботу над розбудовою Донбасу, як туристичного краю.

Детальніше дивіться у програмі кандидата: https://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2019/wp407pt001f01=919pf7201=21562.html

Слов’янськ. Хто балотується в депутати і що обіцяють (Ч.2), фото-1

Макогон Юрій Петрович - народився 19 листопада 1983 року (35 років) в місті Слов’янськ Донецької області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, член Політичної партії "Європейська Солідарність", проживає в місті Слов’янськ Донецької області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "Європейська Солідарність".

Кандидат в депутати запевняє, що покладатиме свої сили на поліпшення життя населення, на коригування економічної політики і підтримку європейського вектору розвитку України.

Першим пунктом передвиборної програми ставить сприяння залученню інвестицій і нових технологій в округ. Створення нових високооплачуваних робочих місць. Окрім того, увага звертається на збільшення фінансування галузей освіти і медицини, капітальний ремонт доріг з контролем якості виконаних робіт,  благоустрій дворових територій, проведення активної молодіжної політики, поліпшення інфраструктури Слов’янського та Олександрівського районів.

Окремим пунктом виділяє підтримку та розвиток сучасної української патріотичної ідеології.

Детальніше дивітья у програмі кандидата в депутати: https://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2019/wp407pt001f01=919pf7201=18874.html

Слов’янськ. Хто балотується в депутати і що обіцяють (Ч.2), фото-2

Мащенко Ростислав Євгенович - народився 22 жовтня 1964 року (54 роки) в місті Лисичанськ Луганської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта середня спеціальна, директор, ТОВ "Євро Транс Автоком", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.

Пеше, про що зазначив кандидат в депутати стало те, що він обіцяє особисто спілкуватися з жителями округу. 

Додає про те, що у разі обрання його депутатом, вимагатиме від поліції, прокуратури та судових інстанцій дотримуватися законності та рівності всіх перед правосуддям, сприятиме створенню робочих місць та відновленню зруйнованої інфраструктури міста, району та регіону, максимально боротися з корупцією на місцях. 

"Забезпечити збереження миру, шляхом припинення «братовбивчого» кровопролиття в Нашому східному регіоні та Україні", - так говорить Ростислав Мащенко про війну на Сході України.

Детальніше про плани кандидата в депутати читайте у передвиборній програмі: https://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2019/wp407pt001f01=919pf7201=17768.html

Слов’янськ. Хто балотується в депутати і що обіцяють (Ч.2), фото-3

Недава Олег Анатолійович - народився 26 жовтня 1969 року (49 років) в місті Макіївка Червоногвардійського району Донецької області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАШ КРАЙ", проживає в селі Нещерів Обухівського району Київської області, судимість відсутня, самовисування.

Слов’янськ. Хто балотується в депутати і що обіцяють (Ч.2), фото-4

Головним завданням як депутата вбачає досягнення миру шляхом діалогу. Першочерговим завданням вважає припинення вогню на Донбасі. Вважає, що переговори повинні "відбуватися в нормандському форматі за посередництвом країн-гарантів територіальної цілісності і суверенітету України; обмін полоненими за формулою «всіх на всіх»; початок переговорів щодо відновлення роботи місцевих органів влади та проведення виборів до них під наглядом миротворців ООН". 

 Серед питань мешканців округу, які планує допомагати вирішити: запровадження компенсацій мешканцям області при сплаті комунальних послуг за рахунок Державного бюджету України, впровадження проектів водопостачання, введення жорстокого контролю за дотриманням екологічних норм, відновлення регулярного транспортного сполучення між населеними пунктами округу і області, підтримка розвитку фермерства.

Також Олег Недава розділил пріоритетні напрямки окремо для Святогірська, Миколаївки, Олександрівського та Слов’янського районів.

Детальніше читайте у передвиборній програмі кандидата: https://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2019/wp407pt001f01=919pf7201=15340.html

Патлачук Василь Никифорович - народився 2 серпня 1961 року (57 років) в місті Шадринськ Курганської області, Росія, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, доцент кафедри теорії, історії права і держави і конституційного права, Національний університет державної фіскальної служби України, безпартійний, проживає в місті Слов’янськ Донецької області, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Кандидат в депутати від команди президента України Володимира Зеленського. Головна мета кандидата в депутати і команди, яку він представляє,  – докорінно змінити стару систему влади. У складі фракції партії «Слуга Народу» у Верховній Раді обіцяє добиватися: скасування недоторканності народних депутатів і спрощення процедури імпічменту президента, запровадження базової зарплатні педагогів на рівні трьох мінімальних плюс доплати за кваліфікацію та стаж, запровадити покриття України інтернетом, підняти рівень та престиж професійно-технічної освіти і т. ін.

Як народний депутат від округу планує: сприяти розвитку в Слов’янському районі індустріального парку та будівництву заводів з виробництва солі та соди, що створить нові робочі місця для населення, розвитку туристичного бізнесу в регіоні.

Детальніше про плани кандидата в депутати читайте у передвиборній програмі: https://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2019/wp407pt001f01=919pf7201=21174.html

Слов’янськ. Хто балотується в депутати і що обіцяють (Ч.2), фото-5

Продовження матеріалу читайте на наступному тижні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов’янськ #новини #вибори 2019 #кандидати в депутати #Лях #Макогон #Патлачук #Недава #Мащенко
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...