Слов’янськ. Хто балотується в депутати і що обіцяють (Ч.3)

Розпочалася активна політична кампанія напередодні парламентських виборів в Україні. По одномандатному виборчому округу №47, в який входить Слов’янськ, Слов’янський та Олександрійвський райони зареєструвалися 19 кандидатів в депутати. Серед них 7 було висунуто партіями, а 12 - шляхом самовисування.

Ми продовжуємо знайомитися з тими, хто планує стати депутатом по нашому округу, а також вивчати їх програми. Протягом декількох тижнів ми викладатимемо інформацію про тих, хто балотується в депутати по 47 виборчому округу, а також опишемо коротко їх передвиборні програми.

Першу частину матеріалу можна прочитати за посиланням: Слов’янськ. Хто балотується в депутати і що обіцяють (Ч.1)

Другу частину: Слов’янськ. Хто балотується в депутати і що обіцяють (Ч.2)

Попов В’ячеслав В’ячеславович - народився 24 березня 1966 року (53 роки) в місті Донецьку, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійний, проживає в місті Святогірськ Слов’янського району Донецької області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична Партія "ПАТРІОТ".

"Україна: з вірою у майбутнє" - такий девіз передвиборної програми кандидата в депутати. 

Найважливішими завданнями у програмі визначає боротьбу із корупцією, подолання бідності, встановлення механізму постійної комунікації між владою і громадянами. Наголошує, що в Україні повинні діяти принципи народовладдя.

"Діяльність держави має будуватися виключно на правовій основі конституційних засад. Законодавство України має відповідати не лише нормі права, а й духу права. Ми рішуче виступаємо за комплексну кодифікацію національного законодавства", - йдеться у програмі кандидата в депутати.

В’ячеслав Попов говорить, що першою конкретною його дією буде відкриття соціальних ліфтів в державі, оновлення політикуму і управлінської сфери чесними, принциповими, патріотичними людьми. Додає, що державу необхідно повернути до "визначального принципу людиноцентризму". 

У передвиборній програмі кандидата в депутати є також перелік підприємств, які потребують відновлення.

Детальніше читайте у програмі кандидата в депутати: https://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2019/wp407pt001f01=919pf7201=21594.html

Ревуцька Тетяна Володимирівна - народилася 23 сiчня 1981 (38 років) року в місті Києві, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, адміністратор, ТОВ "ДБП РІАЛ ЕСТЕЙТ” (як сказали нам в організації, зараз там не працює), безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.

Кандидатка в депутатки на початку передвиборної програми наголошує на тому, що підтримує встановлення влади народу над Президентом України і депутатами через закони про імпічмент президента та закон про відкликання народного депутата, якщо останній не виконує своїх зобов’язань.

У програмі взяла на себе зобов’язання особисто підтримати закон про імпічмент президента, підтримати закон про кримінальну відповідальність за голосування картками інших депутатів та публікувати у ЗМІ свою декларацію про доходи.

У разі невиконання зобов’язань присягається скласти депутатські повноваження.

"Я йду у депутати, щоб сприяти встановленню принципів: могутня та справедлива держава, чесна та сильна влада, гідне життя для кожної людини", - пише у передвиборній програмі Тетяна Ревуцька.

Наголошує, що людина має отримувати гідну зарплатню і пенсію, яка відповідає сучасним потребам.

Серед завдань у передвиборній програмі йдеться про встановлення однакових правил нарахування пенсії, доступність якісної освіти та певного обсягу медичних послуг, які надавиатимуться безкоштовно. Говорить про проведення антикорупційної люстрації, захист української мови як основної державної, створення суспільного телебачення та радіомовлення, вільний доступ до Інтернету для всіх українців.

Детальніше читайте в програмі кандидатки:https://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2019/wp407pt001f01=919pf7201=16413.html

Самовалова Інна Володимирівна - народилася 10 липня 1974 року (45 років) в місті Києві, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.

Вищим пріоритетом у своїй передвиборній програмі називає поліпшення життя людей. Перше, про що говорить кандидатка в депутатки - це курс на євроінтеграцію.

Кандидатка в депутатки додає, що основна увага буде приділена вирішенню нагальних проблем 47 виборчого округу, а саме: перебої із водопостачанням; низький рівень медичного обслуговування; труднощі з працевлаштуванням, у зв’язку із закриттям підприємств; недостатня якість комунальних послуг, освітлення вулиць, транспортного обслуговування; відсутність спортивних і дитячих майданчиків та багато іншого.

Інна Самовалова заявляє про те, що є прихильницею зміцнення місцевого самоврядування та розвитку самоорганізації, домагатиметься збільшення виділення коштів з бюджету, що спрямовуються на житлово-комунальний сектор, планує сприяти збільшенню робочих місць.

Увагу приділятиме реалізації права кожного на повноцінну, своєчасну та якісну медичну допомогу виконувалася, створення державних гарантій для молоді, осучасненню шкільного процесу та програми. Окремо говорить про боротьбу за екологію.

Детальніше можна прочитати у передвиборній програмі кандидатки в депутатки:https://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2019/wp407pt001f01=919pf7201=16419.html

Скиба Володимир Іванович - народився 13 листопада 1957 року (61 рік) в місті Слов’яногірськ Слов’янського району Донецької області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, пенсіонер, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", проживає в місті Святогірськ Слов’янського району Донецької області, судимість відсутня, суб’єкт висування – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина".

У програмі кандидат в депутати перераховує основні пункти програми, яка за його думкою яка «перезавантажить» країну і зможе підвищити рівень життя кожного.

Першими пунктами у програмі є модернізація країни шляхом створення нових робочих місць, фабрик і заводів, розвиток наукової сфери та технологій. Трансформація в економіку інноваційного розвитку та прискорене економічне зростання. Окрім того, Володимир Скиба у програмі зазначає, що громадяни україни повинні брати безпосередню участь у політичному процесі, при цьому говорить про необхідність підвищення політичної культури суспільства.

У програмі кандидата в депутати також йдеться про систему збереження здоров’я та страхової медицини, пенсійні накопичення, увагу до екології навколишнього середовища, зниження податків та демонополізацію, про відкриту митницю та безмитне ввезення товарів.

Детальніше читайте у програмі кандидата в депутати за посиланням: https://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2019/wp407pt001f01=919pf7201=19110.html

Солод Юрій Васильович - народився 27 квiтня 1972 року (47 років) в селі Красний Кут Антрацитівського району Луганської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Девізом у передвиборній програми кандидата в депутати виступає фраза "Ми повернемо країну нашим людям".

Першим пунктом передвиборної програми Юрія Солода є мир в Україні і припинення збройного конфлікту мирним шляхом, шляхом подолання протиріч з Російською Федерацією. Команда готова до прямих пермовин із усіма сторонами конфлікту.

Другим пунктом програми є відновлення економіки й інфраструктури. В рамках цього планують збільшити видобуток вугілля й газу. Також йдеться про відновлення зруйнованого житла й інфраструктури в Слов'янську, Миколаївці, Семенівці, інших населених пунктах регіону.

Окремим пунктом кандидат в депутати виділяє турботу про людей та соціальний захист. В цей підпункт увійшли боротьба за праведливі тарифи для людей, надання субсидій, відновлення виплат і пільг переселенцям, учасникам ВВВ, особам з інвалідністю, іншим вразливим категоріям людей. Також планують на законодавчому рівні підвищити виплати при народженні дитини: на першу – 100 тис. грн, на другу – 200 тис. грн, на третю і наступних - 400 тис. грн.

Окремим підпунктом передвиборної програми ідуть розвиток бізнесу та нові робочі місця.

Детальніше читайте у програмі кандидата в депутати: https://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2019/wp407pt001f01=919pf7201=16968.html

Слов’янськ новини кандидати в депутати 47 округ позачергові вибори вибори в України вибори 2019
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Автор
(0 оцінок)
Актуальность
(0 оцінок)
Изложение
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань. Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися.

Кримінал
Затримані - жителі Слов'янська та Слов’янського району у віці від 22 до 69 років, серед них і одна жінка. Більшість з них добровільно рили окопи для бойовиків, чергували на блокпостах та облаштовували побут окупантів. Також співробітники поліції встановили ката, який у складі розстрільної команди бойовиків страчував громадян у Слов’янську. 36-річний житель Слов’янська виконував смертні «вироки» так званого «суду народного ополчення» терористів під час окуп...
Суспільство
Сьогодні, 22 серпня, на засіданні позачергової сесії міськради прийняли рішення щодо ремонту дорожнього покриття, освітлення та водостоків не деяких вулицях за рахунок бюджету розвитку Слов'янська. Під час сесії заступник начальника УЖКГ Ольга Заруба розповіла, що кошти планується спрямувати на такі об'єкти: Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Батюка - розробка проектної документації (ПКД) за 25 тис. грн. для розділу "Організація дорожнього руху...
Культура
Нагадуємо розклад подій, запланованих на День Незалежності та День Прапора. 23 серпня о 9:00 відбудеться  урочиста церемонія підняття Державного Прапора України біля адмінбудівлі міської ради, а також покладання квітів до пам’ятної дошки Володимира Рибака (9:40).  16.00 - на Соборній площі стартує молодіжний захід «Лабораторія корисного дозвілля» від молодіжного центру «Артпростір «Happy Hub» при КЗ «Центр культури та довкілля Слов’янська». В програмі: еко...
Суспільство
В Славянском краеведческом музее готовят выставку под названием "Развитие малого и среднего бизнеса в городе Славянск"  Инициативу воплощают в жизнь управление экономического и инвестиционного развития Славянского городского совета совместно с музеем. Музейная экспозиция будет постоянной.  Все желающие принять участие в экспозиции и заявить о себе могут до 30 сентября 2019 года предоставить в краеведческий музей необходимые материалы: - краткая историческа...
Новини компаній
Як вже відомо, 17 серпня 2019 року, в місті Слов’янську відбулося відкриття торгово-виставкового павільйону компанії Проком. Павільйон під назвою «Будмаркет procom.ua» розмістився в районі центрального міського ринку на вулиці Торгівельній. В «Будмаркеті procom.ua» представлений широкий вибір матеріалів і виробів для будівництва й ремонту, що мають задовольнити всі можливі потреби забудовника чи господаря житла (офісу), які тільки можуть виникнути при буді...
Суспільство
Сотрудники ювенальной превенции Славянского отдела полиции посещаю семьи, дети в которых оказались в сложных жизненных обстоятельствах. Даже несмотря на постоянное социальное сопровождение и профилактические работы с родителями, случаи уклонения от выполнения своих родительских обязанностей случаются.  Сотрудники полиции провели рейды-проверки в таких семьях. Так, правоохранители посетили семьи в Славянском районе (с. Приволье и с. Майдан), которые ранее п...
Суспільство
Как хорошо вы знаете свой город? Многие говорят, что большинство провинциальных населенных пунктов похожи друг на друга, как две капли воды. Но есть у нашего Славянска и свои особенности, которые местные жители узнают сразу.  Сегодня мы предлагаем вам немного отвлечься и пройти увлекательный тест под названием "Где была сделана эта фотография".  Вам необходимо внимательно посмотреть на часть снимка и определить, что вы видите на картинке. Варианты ответов...
Влада
Штрафы за неоформленные машины на европейских номерах введут 22 августа. Владельцев авто могут обязать выплатить до 170 тысяч гривен. Новые штрафные санкции за нарушения при ввозе транспортных средств вводятся в Украине с 22 августа 2019 года. Об этом сообщила пресс-служба Государственной фискальной службы в среду, 21 августа. В случае превышения срока доставки транспортных средств личного пользования и коммерческого назначения от 20 до 30 суток предусмотр...
Суспільство
Після відновлення своєї роботи комплекс зможе приймати до 45 кінологів. Тут планується проводити учбово-тренувальні збори та змагання, вирощувати службових собак. Кінологічний комплекс, що знаходиться у Слов'янському районі, був збудований ще 30 років тому, але з 2010 року центр був закритим. Наразі цей об'єкт отримує "нове життя" - за рішенням керівництва ГУНП Донецькій області тут буде діяти північний підроздів Кінологічного центру поліції регіону. Нараз...