Слов’янськ. Хто балотується в депутати і що обіцяють (Ч.3)

Розпочалася активна політична кампанія напередодні парламентських виборів в Україні. По одномандатному виборчому округу №47, в який входить Слов’янськ, Слов’янський та Олександрійвський райони зареєструвалися 19 кандидатів в депутати. Серед них 7 було висунуто партіями, а 12 - шляхом самовисування.

Ми продовжуємо знайомитися з тими, хто планує стати депутатом по нашому округу, а також вивчати їх програми. Протягом декількох тижнів ми викладатимемо інформацію про тих, хто балотується в депутати по 47 виборчому округу, а також опишемо коротко їх передвиборні програми.

Першу частину матеріалу можна прочитати за посиланням: Слов’янськ. Хто балотується в депутати і що обіцяють (Ч.1)

Другу частину: Слов’янськ. Хто балотується в депутати і що обіцяють (Ч.2)

Попов В’ячеслав В’ячеславович - народився 24 березня 1966 року (53 роки) в місті Донецьку, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійний, проживає в місті Святогірськ Слов’янського району Донецької області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична Партія "ПАТРІОТ".

"Україна: з вірою у майбутнє" - такий девіз передвиборної програми кандидата в депутати. 

Найважливішими завданнями у програмі визначає боротьбу із корупцією, подолання бідності, встановлення механізму постійної комунікації між владою і громадянами. Наголошує, що в Україні повинні діяти принципи народовладдя.

"Діяльність держави має будуватися виключно на правовій основі конституційних засад. Законодавство України має відповідати не лише нормі права, а й духу права. Ми рішуче виступаємо за комплексну кодифікацію національного законодавства", - йдеться у програмі кандидата в депутати.

В’ячеслав Попов говорить, що першою конкретною його дією буде відкриття соціальних ліфтів в державі, оновлення політикуму і управлінської сфери чесними, принциповими, патріотичними людьми. Додає, що державу необхідно повернути до "визначального принципу людиноцентризму". 

У передвиборній програмі кандидата в депутати є також перелік підприємств, які потребують відновлення.

Детальніше читайте у програмі кандидата в депутати: https://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2019/wp407pt001f01=919pf7201=21594.html

Ревуцька Тетяна Володимирівна - народилася 23 сiчня 1981 (38 років) року в місті Києві, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, адміністратор, ТОВ "ДБП РІАЛ ЕСТЕЙТ” (як сказали нам в організації, зараз там не працює), безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.

Кандидатка в депутатки на початку передвиборної програми наголошує на тому, що підтримує встановлення влади народу над Президентом України і депутатами через закони про імпічмент президента та закон про відкликання народного депутата, якщо останній не виконує своїх зобов’язань.

У програмі взяла на себе зобов’язання особисто підтримати закон про імпічмент президента, підтримати закон про кримінальну відповідальність за голосування картками інших депутатів та публікувати у ЗМІ свою декларацію про доходи.

У разі невиконання зобов’язань присягається скласти депутатські повноваження.

"Я йду у депутати, щоб сприяти встановленню принципів: могутня та справедлива держава, чесна та сильна влада, гідне життя для кожної людини", - пише у передвиборній програмі Тетяна Ревуцька.

Наголошує, що людина має отримувати гідну зарплатню і пенсію, яка відповідає сучасним потребам.

Серед завдань у передвиборній програмі йдеться про встановлення однакових правил нарахування пенсії, доступність якісної освіти та певного обсягу медичних послуг, які надавиатимуться безкоштовно. Говорить про проведення антикорупційної люстрації, захист української мови як основної державної, створення суспільного телебачення та радіомовлення, вільний доступ до Інтернету для всіх українців.

Детальніше читайте в програмі кандидатки:https://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2019/wp407pt001f01=919pf7201=16413.html

Самовалова Інна Володимирівна - народилася 10 липня 1974 року (45 років) в місті Києві, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.

Вищим пріоритетом у своїй передвиборній програмі називає поліпшення життя людей. Перше, про що говорить кандидатка в депутатки - це курс на євроінтеграцію.

Кандидатка в депутатки додає, що основна увага буде приділена вирішенню нагальних проблем 47 виборчого округу, а саме: перебої із водопостачанням; низький рівень медичного обслуговування; труднощі з працевлаштуванням, у зв’язку із закриттям підприємств; недостатня якість комунальних послуг, освітлення вулиць, транспортного обслуговування; відсутність спортивних і дитячих майданчиків та багато іншого.

Інна Самовалова заявляє про те, що є прихильницею зміцнення місцевого самоврядування та розвитку самоорганізації, домагатиметься збільшення виділення коштів з бюджету, що спрямовуються на житлово-комунальний сектор, планує сприяти збільшенню робочих місць.

Увагу приділятиме реалізації права кожного на повноцінну, своєчасну та якісну медичну допомогу виконувалася, створення державних гарантій для молоді, осучасненню шкільного процесу та програми. Окремо говорить про боротьбу за екологію.

Детальніше можна прочитати у передвиборній програмі кандидатки в депутатки:https://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2019/wp407pt001f01=919pf7201=16419.html

Скиба Володимир Іванович - народився 13 листопада 1957 року (61 рік) в місті Слов’яногірськ Слов’янського району Донецької області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, пенсіонер, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", проживає в місті Святогірськ Слов’янського району Донецької області, судимість відсутня, суб’єкт висування – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина".

У програмі кандидат в депутати перераховує основні пункти програми, яка за його думкою яка «перезавантажить» країну і зможе підвищити рівень життя кожного.

Першими пунктами у програмі є модернізація країни шляхом створення нових робочих місць, фабрик і заводів, розвиток наукової сфери та технологій. Трансформація в економіку інноваційного розвитку та прискорене економічне зростання. Окрім того, Володимир Скиба у програмі зазначає, що громадяни україни повинні брати безпосередню участь у політичному процесі, при цьому говорить про необхідність підвищення політичної культури суспільства.

У програмі кандидата в депутати також йдеться про систему збереження здоров’я та страхової медицини, пенсійні накопичення, увагу до екології навколишнього середовища, зниження податків та демонополізацію, про відкриту митницю та безмитне ввезення товарів.

Детальніше читайте у програмі кандидата в депутати за посиланням: https://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2019/wp407pt001f01=919pf7201=19110.html

Солод Юрій Васильович - народився 27 квiтня 1972 року (47 років) в селі Красний Кут Антрацитівського району Луганської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Девізом у передвиборній програми кандидата в депутати виступає фраза "Ми повернемо країну нашим людям".

Першим пунктом передвиборної програми Юрія Солода є мир в Україні і припинення збройного конфлікту мирним шляхом, шляхом подолання протиріч з Російською Федерацією. Команда готова до прямих пермовин із усіма сторонами конфлікту.

Другим пунктом програми є відновлення економіки й інфраструктури. В рамках цього планують збільшити видобуток вугілля й газу. Також йдеться про відновлення зруйнованого житла й інфраструктури в Слов'янську, Миколаївці, Семенівці, інших населених пунктах регіону.

Окремим пунктом кандидат в депутати виділяє турботу про людей та соціальний захист. В цей підпункт увійшли боротьба за праведливі тарифи для людей, надання субсидій, відновлення виплат і пільг переселенцям, учасникам ВВВ, особам з інвалідністю, іншим вразливим категоріям людей. Також планують на законодавчому рівні підвищити виплати при народженні дитини: на першу – 100 тис. грн, на другу – 200 тис. грн, на третю і наступних - 400 тис. грн.

Окремим підпунктом передвиборної програми ідуть розвиток бізнесу та нові робочі місця.

Детальніше читайте у програмі кандидата в депутати: https://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2019/wp407pt001f01=919pf7201=16968.html

Слов’янськ новини кандидати в депутати 47 округ позачергові вибори вибори в України вибори 2019
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
933 перегляди у липні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі

Суспільство
Вже пройшов місяць літа 2020, але це означає лише те, що попереду ще є час, щоб реалізувати свої теплі мрії. Ми створили спеціальний чек-ліст на літо 2020. Обирай те, що ще не робив, і отримуй задоволення від повноти життя. Ви можете і самі скласти перелік необхідного. А ми додамо вам декілька ідей. 1. Здійснити мрію Одне із найважливішого в житті людини - реалізація маленький мрій. Дуже часто люди записують у мрії те, що можна здійснити за декілька годин....
Культура
Білокузьминівські скелі та рейв – здавалося б, який зв’язок між цими двома фразами? Трохи раніше ми розповідали про те, як у Слов’янську на карантині влаштували онлайн рейв вечірку. Запросили чотирьох діджеїв та зробили трансляцію їх виступів зі студії звукозапису на всю ніч. Організував це засновник проєкту Shum.Rave Євген Скрипник в рамках онлайн-проєкту «На карантині з Plan B». Читайте: Культурне життя та пандемія: як у Слов'янську організували карантин...
Влада
Опубліковано Закон Про внесення змін до деяких законодавчих актів у зв’язку з прийняттям Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо спрощення досудового розслідування окремих категорій кримінальних правопорушень". Документ виключає підпункт 171 Закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення досудового розслідування окремих категорій кримінальних правопорушень”, який вводив у КК ст. 286-1 "Керування транспортн...
Суспільство
Пропонуємо добірку коротких новин про ситуацію із коронавірусом в Україні та світі станом на 4 липня. На Донеччині за добу усього два лабораторно підтверджених випадки - у Краматорську та Маріуполі. Це жінки 44 та 38 років з кола контактних осіб. Загалом у Донецькій області 599 випадків інфікування COVID-19. Про це повідомляє голова ДонОДА Павло Кириленко. За добу методом ПЛР-тестування в області перевірили 215 людей, методом ІФА - 110 людей. В Україні ста...
Суспільство
4 липня Україна вже традиційно відзначає День Національної поліції. У 2020 році Національній поліції України виповнюється п'ять років. До 2018 року це свято відзначали 4 серпня - у день підписання Президентом України Закону України "Про Національну поліцію". Але у 2018 році обрали іншу дату - Указом Президента від 4 квітня № 97 внесено зміну до Указу Президента України від 9 грудня 2015 року № 693. Цей день обрали на честь того, що саме 4 липня 2015 року п...
Суспільство
У зв’язку з карантином в Україні подовжують термін подання заяв до перших класів.  Термін подовжено до 31 липня 2020 року. У разі, якщо кількість заяв не буде перевищувати кількість місць, 1 серпня до школи будуть зараховані усі діти.  Про це інформує відділ освіти Слов’янської міської ради у додатку Smart Місто.  Ви ще не встановили додаток на свій смартфон? Переходьте за посиланням:  Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.floor12apps....
Суспільство
Вихідні 4-5 липня будуть вкрай спекотними, тож будьте обережні під час перебування на сонці. Денна температура сягне +36 градусів. Уночі буде трохи прохолодніше - від +18 до +22 градусів.  Атмосферний тиск 751-760 мм. Вологість повітря з 9 ранку до 21 години вечора 19-39%, вночі до 6 ранку - 57-75%. Швидкість вітру до 3 м за секунду, напрямок переважно східний та південно-східний. Протягом двох днів у Слов'янську буде ясна погода із безхмарним небом. Без о...
Суспільство
З 28 травня 2020 року в рамках експерименту Міністерство цифрової трансформації України спільно з Державною міграційною службою започаткувало комплексну послугу «ID-14». До складу комплексної послуги входить оформлення паспорту громадянина України у вигляді ID-картки вперше особі від 14 до 18 років з одночасною реєстрацією у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків. Про це повідомляється на сайті міськради Слов'янська. Основні умови: лише особ...
Фотофакт
Сьогодні вдень сталася дорожньо-транспортна пригода на вулиці Банківській. ДТП сталася за участі двох автівок - Honda Accord та "Газель". Honda їхала по смузі зі сторони Слов'янського курорту, "Газель" рухалась по зустрічній смузі. Водій Honda не впорався з керуванням та зачепив "Газель" боком. Через це ліва сторона легкового авто зазнала пошкоджень, а її водій отримав тілесні поранення. За словами очевидців аварії, водій Honda Accord перебував у стані алк...