Слов’янськ. Хто балотується в депутати і що обіцяють (Ч.3)

Розпочалася активна політична кампанія напередодні парламентських виборів в Україні. По одномандатному виборчому округу №47, в який входить Слов’янськ, Слов’янський та Олександрійвський райони зареєструвалися 19 кандидатів в депутати. Серед них 7 було висунуто партіями, а 12 - шляхом самовисування.

Ми продовжуємо знайомитися з тими, хто планує стати депутатом по нашому округу, а також вивчати їх програми. Протягом декількох тижнів ми викладатимемо інформацію про тих, хто балотується в депутати по 47 виборчому округу, а також опишемо коротко їх передвиборні програми.

Першу частину матеріалу можна прочитати за посиланням: Слов’янськ. Хто балотується в депутати і що обіцяють (Ч.1)

Другу частину: Слов’янськ. Хто балотується в депутати і що обіцяють (Ч.2)

Попов В’ячеслав В’ячеславович - народився 24 березня 1966 року (53 роки) в місті Донецьку, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійний, проживає в місті Святогірськ Слов’янського району Донецької області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична Партія "ПАТРІОТ".

"Україна: з вірою у майбутнє" - такий девіз передвиборної програми кандидата в депутати. 

Найважливішими завданнями у програмі визначає боротьбу із корупцією, подолання бідності, встановлення механізму постійної комунікації між владою і громадянами. Наголошує, що в Україні повинні діяти принципи народовладдя.

"Діяльність держави має будуватися виключно на правовій основі конституційних засад. Законодавство України має відповідати не лише нормі права, а й духу права. Ми рішуче виступаємо за комплексну кодифікацію національного законодавства", - йдеться у програмі кандидата в депутати.

В’ячеслав Попов говорить, що першою конкретною його дією буде відкриття соціальних ліфтів в державі, оновлення політикуму і управлінської сфери чесними, принциповими, патріотичними людьми. Додає, що державу необхідно повернути до "визначального принципу людиноцентризму". 

У передвиборній програмі кандидата в депутати є також перелік підприємств, які потребують відновлення.

Детальніше читайте у програмі кандидата в депутати: https://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2019/wp407pt001f01=919pf7201=21594.html

Ревуцька Тетяна Володимирівна - народилася 23 сiчня 1981 (38 років) року в місті Києві, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, адміністратор, ТОВ "ДБП РІАЛ ЕСТЕЙТ” (як сказали нам в організації, зараз там не працює), безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.

Кандидатка в депутатки на початку передвиборної програми наголошує на тому, що підтримує встановлення влади народу над Президентом України і депутатами через закони про імпічмент президента та закон про відкликання народного депутата, якщо останній не виконує своїх зобов’язань.

У програмі взяла на себе зобов’язання особисто підтримати закон про імпічмент президента, підтримати закон про кримінальну відповідальність за голосування картками інших депутатів та публікувати у ЗМІ свою декларацію про доходи.

У разі невиконання зобов’язань присягається скласти депутатські повноваження.

"Я йду у депутати, щоб сприяти встановленню принципів: могутня та справедлива держава, чесна та сильна влада, гідне життя для кожної людини", - пише у передвиборній програмі Тетяна Ревуцька.

Наголошує, що людина має отримувати гідну зарплатню і пенсію, яка відповідає сучасним потребам.

Серед завдань у передвиборній програмі йдеться про встановлення однакових правил нарахування пенсії, доступність якісної освіти та певного обсягу медичних послуг, які надавиатимуться безкоштовно. Говорить про проведення антикорупційної люстрації, захист української мови як основної державної, створення суспільного телебачення та радіомовлення, вільний доступ до Інтернету для всіх українців.

Детальніше читайте в програмі кандидатки:https://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2019/wp407pt001f01=919pf7201=16413.html

Самовалова Інна Володимирівна - народилася 10 липня 1974 року (45 років) в місті Києві, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.

Вищим пріоритетом у своїй передвиборній програмі називає поліпшення життя людей. Перше, про що говорить кандидатка в депутатки - це курс на євроінтеграцію.

Кандидатка в депутатки додає, що основна увага буде приділена вирішенню нагальних проблем 47 виборчого округу, а саме: перебої із водопостачанням; низький рівень медичного обслуговування; труднощі з працевлаштуванням, у зв’язку із закриттям підприємств; недостатня якість комунальних послуг, освітлення вулиць, транспортного обслуговування; відсутність спортивних і дитячих майданчиків та багато іншого.

Інна Самовалова заявляє про те, що є прихильницею зміцнення місцевого самоврядування та розвитку самоорганізації, домагатиметься збільшення виділення коштів з бюджету, що спрямовуються на житлово-комунальний сектор, планує сприяти збільшенню робочих місць.

Увагу приділятиме реалізації права кожного на повноцінну, своєчасну та якісну медичну допомогу виконувалася, створення державних гарантій для молоді, осучасненню шкільного процесу та програми. Окремо говорить про боротьбу за екологію.

Детальніше можна прочитати у передвиборній програмі кандидатки в депутатки:https://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2019/wp407pt001f01=919pf7201=16419.html

Скиба Володимир Іванович - народився 13 листопада 1957 року (61 рік) в місті Слов’яногірськ Слов’янського району Донецької області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, пенсіонер, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", проживає в місті Святогірськ Слов’янського району Донецької області, судимість відсутня, суб’єкт висування – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина".

У програмі кандидат в депутати перераховує основні пункти програми, яка за його думкою яка «перезавантажить» країну і зможе підвищити рівень життя кожного.

Першими пунктами у програмі є модернізація країни шляхом створення нових робочих місць, фабрик і заводів, розвиток наукової сфери та технологій. Трансформація в економіку інноваційного розвитку та прискорене економічне зростання. Окрім того, Володимир Скиба у програмі зазначає, що громадяни україни повинні брати безпосередню участь у політичному процесі, при цьому говорить про необхідність підвищення політичної культури суспільства.

У програмі кандидата в депутати також йдеться про систему збереження здоров’я та страхової медицини, пенсійні накопичення, увагу до екології навколишнього середовища, зниження податків та демонополізацію, про відкриту митницю та безмитне ввезення товарів.

Детальніше читайте у програмі кандидата в депутати за посиланням: https://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2019/wp407pt001f01=919pf7201=19110.html

Солод Юрій Васильович - народився 27 квiтня 1972 року (47 років) в селі Красний Кут Антрацитівського району Луганської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Девізом у передвиборній програми кандидата в депутати виступає фраза "Ми повернемо країну нашим людям".

Першим пунктом передвиборної програми Юрія Солода є мир в Україні і припинення збройного конфлікту мирним шляхом, шляхом подолання протиріч з Російською Федерацією. Команда готова до прямих пермовин із усіма сторонами конфлікту.

Другим пунктом програми є відновлення економіки й інфраструктури. В рамках цього планують збільшити видобуток вугілля й газу. Також йдеться про відновлення зруйнованого житла й інфраструктури в Слов'янську, Миколаївці, Семенівці, інших населених пунктах регіону.

Окремим пунктом кандидат в депутати виділяє турботу про людей та соціальний захист. В цей підпункт увійшли боротьба за праведливі тарифи для людей, надання субсидій, відновлення виплат і пільг переселенцям, учасникам ВВВ, особам з інвалідністю, іншим вразливим категоріям людей. Також планують на законодавчому рівні підвищити виплати при народженні дитини: на першу – 100 тис. грн, на другу – 200 тис. грн, на третю і наступних - 400 тис. грн.

Окремим підпунктом передвиборної програми ідуть розвиток бізнесу та нові робочі місця.

Детальніше читайте у програмі кандидата в депутати: https://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2019/wp407pt001f01=919pf7201=16968.html

Слов’янськ новини кандидати в депутати 47 округ позачергові вибори вибори в України вибори 2019
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Автор
(0 оцінок)
Актуальность
(0 оцінок)
Изложение
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань. Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися.

Суспільство
У темну пору доби велосипедисти та пішоходи стають практично невидимими. Зайвий тому доказ – численні дорожньо-транспортні пригоди, які трапляються у наших містах. Зазвичай, постраждалі у ДТП пішоходи не користуються жодними світлоповертаючими елементами. І це попри те, що флікери та світловідбиваючі жилети є цілком доступними та зручними. Патрульні поліцейські разом із працівниками ювенальної превенції вийшли на вулиці, щоб розповісти про ефективність флі...
Суспільство
Україна 27 жовтня перейде на зимовий час. Про це в Facebook написав заступник міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Тарас Качка. "Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року №509" Про порядок обчислення часу на території України "на території України 27 жовтня 2019 о 4 (четвертій) годині за київським часом скасовується літній час з переведенням годинникової стрілки на 1 (одну) годину назад ",...
Культура
Осенними вечерами все реже хочется выходить на прогулку и больше - смотреть дома фильмы или сериалы за кружкой горячего кофе, чая или какао. Очень часто именно осенью накатывает небольшая хандра, которую надо пережить. К холодному вечеру мы подобрали несколько грустных фильмов с осенним настроением. 1. Дорога перемен За фасадом идеальной семьи Эйп­рил и Фрэнка с двумя детишками скрываются два глубоко нес­частных человека, которые однажды поверили, что вмес...
Суспільство
Сайт міста Слов'янська підготував топ-5 новин, які читачі переглядали найбільше. Що було цікаво мешканцям міста на цьому тижні. 5. На п'ятому місті опинилася новина про те, що на місті падіння вертольота Мі-8 відкрили меморіал. Меморіал було побудовано за ініціативою керівництва Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки Служби Безпеки України.  4. Четвертою за популярністю став матеріал: Чотири історії...чоти...
Спорт
16 жовтня на галявині Слов’янського курорту відбулися міські та обласні змагання з легкоатлетичного кросу в рамках Спортивних ігор серед студентів ВНЗ у 2019-2020 році. У змаганнях взяли участь студенти Слов’янського енергобудівного технікуму, Слов’янського коледжу Луганського національного аграрного університету, Слов’янського коледжу національного авіаційного університету, Слов’янського хіміко-механічного технікуму, Дружківського технікуму Донбаської дер...
Суспільство
Ви потребуєте консультацій щодо ведення власного бізнесу? Консалтинговий простір Перспектива вам допоможе.  Вже не вперше у консалтиноговому центрі "Перспектива" на базі Слов’янського міського центру зайнятості проходять зустрічі підприємців та спеціалістів. Остання відбулась 16 жовтня.  У центрі зайнятості зібрались майбутні та діючі бізнесмени, представники державних органів та інших установ, аби отримати консультацій з питань організації та провадження...
Культура
Головне, що слід знати про 20 жовтня, - це Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак молочної залози. Але є ще декілька цікавих дат та фактів. Всеукраїнський день боротьби з захворюванням на рак молочної залози встановлений Указом Президента від 17 січня 2005 року. За даними ВООЗ, онкологія грудей найбільш розповсюджений вид раку серед жінок. В Україні щорічно близько 16 тис. жінок дізнаються про такий діагноз. За даними Національного канцер-реє...
Суспільство
Міністерство охорони здоров’я України встановлюватиме граничні ціни на ліки з Нацпереліку. Затверджено реєстр цін на ліки, які закуповуються за бюджетні кошти - ціни доступні за посиланням. Відповідний наказ було прийнято 11 жовтня. За Національним переліком основних лікарських засобів лікарні закуповують препарати першою чергою. Він складається з 427 препаратів. Близько 60 препаратів в ньому – популярні ліки, якими найчастіше лікують.  Ціни на ліки з Нацп...
Кримінал
Зловмисник 23 років крав сигарети з магазину та збував їх на вулиці по "акційній ціні".  Під час інветаризації магазину, який знаходиться по вулиці Торській, працівники дізналися про зникнення товару. Сигарети вкрали протягом жовтня на суму близько 20 тис. грн.  Виявилось, що товар крав один з покупців. Це місцевий житель 23 років, який вже має судимість за крадіжку. Перед першою крадіжкою з цього магазину чоловік довго спілкувався з продавцем. Коли його н...