Слов’янськ. Хто балотується в депутати і що обіцяють (Ч.4)

Розпочалася активна політична кампанія напередодні парламентських виборів в Україні. По одномандатному виборчому округу №47, в який входить Слов’янськ, Слов’янський та Олександрійвський райони, зареєструвалися 19 кандидатів в депутати. Серед них 7 було висунуто партіями, а 12 - шляхом самовисування.

Ми продовжуємо знайомитися з тими, хто планує стати депутатом по нашому округу, а також вивчати їх програми. Протягом декількох тижнів ми викладатимемо інформацію про тих, хто балотується в депутати по 47 виборчому округу, а також опишемо коротко їх передвиборні програми.

Першу частину матеріалу можна прочитати за посиланням: Слов’янськ. Хто балотується в депутати і що обіцяють (Ч.1)

Другу частину: Слов’янськ. Хто балотується в депутати і що обіцяють (Ч.2)

Третя: Слов’янськ. Хто балотується в депутати і що обіцяють (Ч.3)

У цьому матеріалі ми розкажемо про останніх чотирьох кандидитів в депутати, які балотуються по нашому округу.

Татаренко Ігор Олександрович - народився 15 лютого 1978 року (41 рік) в місті Горлівка Донецької області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "Донградстрой", безпартійний, проживає в місті Горлівка Донецької області, судимість відсутня, самовисування.

"Депутат повинен і може бути народним" - така головна теза кандидата в депутати. Головною темою своєї передвиборної програми Ігор Татаренко називаю мир в Україні. Досягнення миру в країні вбачає у використанні виключно політичних і дипломатичних методів, неприпустимості реалізації військового сценарію.

Також одним з головних пунктів програми називає ліквідацію наслідків війни, куди повинно увійти відновлення зруйнованої інфраструктури, лікування та реабілітація постраждалих від війни, реалізація пільг учасникам АТО/ООС.

Окрему увагу кандидат в депутати приділяє переселенцям та їх правам. Так, у програмі йдеться про вирішення проблеми забезпечення ВПЛ житлом, а також поновлення їх прав голосувати та отримувати пенсії. 

У програмі також йдеться про підтримку громадян України, які перебувають за лінією розмежування, окремо - про розвиток Слов’янського краю. 

Детальніше можна подивитись у програмі кандлидата в депутати: https://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2019/wp407pt001f01=919pf7201=18771.html

Тележенко Ганна Олександрівна - народилася 23 березня 1977 року (42 роки) в місті Києві, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.

Першочергові завдання у програмі кандидатки в депутатки виділені окремо. Серед них: встановлення миру в Україні; боротьба із соціальною незахищеністю населення; боротьба із безробіттям; боротьба з корупцією; будівництво і ремонт доріг на виборчому окрузі.

Окрім того, Ганна Тележенко у своїй передвиборній програмі говорить про зупинення росту цін на тарифи, про підняття соціальних виплат і пенсій, створення нових робочих місць.

В економічній сфері кандидатка говорить про спрощення податкової системи та зниження податків, боротьбу з тіньовою економікою, контроль за відвідування депутатами засідань.

"Народним депутатам та іншим державним службовцям заборонити використання імпортних автомобілів у робочий час та протягом усього періоду виконання ними службових повноважень", - є і такий пункт у передвиборній програмі кандидатки.

Детальніше можна подивитись програму Ганни Тележенко: https://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2019/wp407pt001f01=919pf7201=18222.html

Тур Артем Олександрович - народився 21 травня 1996 року (23 роки) в місті Києві, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.

Передвиборну програму починає з переконання у тому, що в Україні сформувалося покоління молодих політичних лідерів. Балотується кандидат вперше.

У пунктах роботи першим зазначає оздоровлення економічної системи, впровадження законодавчих ініціатив щодо реалізації доступних кредитів до 3 відсотків річних для молоді на покупки житла та на реалізацію власних стартапів.

Кандидат в депутати говорить про те, що закон в Україні необхідно зробити священим інструментом, перед яким всі будуть рівні. 

Артем Тур у програмі також перераховує важливі питання, якими треба займатися: реформування судової системи, відміну депутатської недоторканості, покращення рівня медицини та освіти.

"Всіляко зміцнювати ідею єдиного спільного майбутного українців, незалежно від їхньої релігії чи мови, на якій вони спілкуються. Зосередитись на соціальному добробуті населення, що буде найкращим фактором єдності", - додає останнім пунктом кандидат в депутати.

В кінці передвиборної програми також говорить про те, що не обіцяє виконання всього перерахованого, але додає, що буде "служити народу України".

Штепа Іван Володимирович - народився 8 травня 1979 року в місті Донецьку, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.

Останній кандидат в депутати по 47 округу.

Передвиборну програму починає з того, що складна політико-економічна ситуація потребує зміцнення єдності влади, професійності роботи парламенту.

Серед першочергових завдань виділяє: зменшення безробіття та збільшення зайнятості громадян, забезпечення бюджетного фінансування програм з капітального ремонту доріг та розвитку транспортної інфраструктури округу, вирішення проблем водопостачання, забезпечення теплопостачання, забезпечення отримання якісних та своєчасних медичних послуг для всіх категорій громадян.

Також кандидат в депутати додає, що разом з місцевою владою буде сприяти відродженню закладів культури, установлюватиме дитячі та спортивні майданчики, приділятиме увагу пропаганді здорового способу життя.

Вибори пройдуть вже 21 липня. Голосувати можна буде з 8:00 до 20:00.

Слов’янськ новини кандидати в депутати 47 округ позачергові вибори вибори в України вибори 2019
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
947 переглядів у липні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі

Суспільство
Вже пройшов місяць літа 2020, але це означає лише те, що попереду ще є час, щоб реалізувати свої теплі мрії. Ми створили спеціальний чек-ліст на літо 2020. Обирай те, що ще не робив, і отримуй задоволення від повноти життя. Ви можете і самі скласти перелік необхідного. А ми додамо вам декілька ідей. 1. Здійснити мрію Одне із найважливішого в житті людини - реалізація маленький мрій. Дуже часто люди записують у мрії те, що можна здійснити за декілька годин....
Культура
Білокузьминівські скелі та рейв – здавалося б, який зв’язок між цими двома фразами? Трохи раніше ми розповідали про те, як у Слов’янську на карантині влаштували онлайн рейв вечірку. Запросили чотирьох діджеїв та зробили трансляцію їх виступів зі студії звукозапису на всю ніч. Організував це засновник проєкту Shum.Rave Євген Скрипник в рамках онлайн-проєкту «На карантині з Plan B». Читайте: Культурне життя та пандемія: як у Слов'янську організували карантин...
Влада
Опубліковано Закон Про внесення змін до деяких законодавчих актів у зв’язку з прийняттям Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо спрощення досудового розслідування окремих категорій кримінальних правопорушень". Документ виключає підпункт 171 Закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення досудового розслідування окремих категорій кримінальних правопорушень”, який вводив у КК ст. 286-1 "Керування транспортн...
Суспільство
Пропонуємо добірку коротких новин про ситуацію із коронавірусом в Україні та світі станом на 4 липня. На Донеччині за добу усього два лабораторно підтверджених випадки - у Краматорську та Маріуполі. Це жінки 44 та 38 років з кола контактних осіб. Загалом у Донецькій області 599 випадків інфікування COVID-19. Про це повідомляє голова ДонОДА Павло Кириленко. За добу методом ПЛР-тестування в області перевірили 215 людей, методом ІФА - 110 людей. В Україні ста...
Суспільство
4 липня Україна вже традиційно відзначає День Національної поліції. У 2020 році Національній поліції України виповнюється п'ять років. До 2018 року це свято відзначали 4 серпня - у день підписання Президентом України Закону України "Про Національну поліцію". Але у 2018 році обрали іншу дату - Указом Президента від 4 квітня № 97 внесено зміну до Указу Президента України від 9 грудня 2015 року № 693. Цей день обрали на честь того, що саме 4 липня 2015 року п...
Суспільство
У зв’язку з карантином в Україні подовжують термін подання заяв до перших класів.  Термін подовжено до 31 липня 2020 року. У разі, якщо кількість заяв не буде перевищувати кількість місць, 1 серпня до школи будуть зараховані усі діти.  Про це інформує відділ освіти Слов’янської міської ради у додатку Smart Місто.  Ви ще не встановили додаток на свій смартфон? Переходьте за посиланням:  Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.floor12apps....
Суспільство
Вихідні 4-5 липня будуть вкрай спекотними, тож будьте обережні під час перебування на сонці. Денна температура сягне +36 градусів. Уночі буде трохи прохолодніше - від +18 до +22 градусів.  Атмосферний тиск 751-760 мм. Вологість повітря з 9 ранку до 21 години вечора 19-39%, вночі до 6 ранку - 57-75%. Швидкість вітру до 3 м за секунду, напрямок переважно східний та південно-східний. Протягом двох днів у Слов'янську буде ясна погода із безхмарним небом. Без о...
Суспільство
З 28 травня 2020 року в рамках експерименту Міністерство цифрової трансформації України спільно з Державною міграційною службою започаткувало комплексну послугу «ID-14». До складу комплексної послуги входить оформлення паспорту громадянина України у вигляді ID-картки вперше особі від 14 до 18 років з одночасною реєстрацією у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків. Про це повідомляється на сайті міськради Слов'янська. Основні умови: лише особ...
Фотофакт
Сьогодні вдень сталася дорожньо-транспортна пригода на вулиці Банківській. ДТП сталася за участі двох автівок - Honda Accord та "Газель". Honda їхала по смузі зі сторони Слов'янського курорту, "Газель" рухалась по зустрічній смузі. Водій Honda не впорався з керуванням та зачепив "Газель" боком. Через це ліва сторона легкового авто зазнала пошкоджень, а її водій отримав тілесні поранення. За словами очевидців аварії, водій Honda Accord перебував у стані алк...