• Головна
  • У Донецькій області неформально зайняті більше 100 тисяч людей
16:08, 30 вересня 2019 р.

У Донецькій області неформально зайняті більше 100 тисяч людей

У Донецькій області неформально зайняті більше 100 тисяч людей

Державна служба статистики України опублікувала дані про неформально зайняте населення у період із січня по червень 2019 року.

Дані про кількість працевлаштованих неформально сортовані за віком, статтю, регіонами та місцевістю (міська, сільська).

Якщо розглядати статистику за регіонами, то Донецька область далеко не на першому місці за кількістю неформально зайнятих - на першому місці Одеська область із 225 тис. людей віком від 15 до 70 років.

В Донецькій області цей показник становить 101 тис. людей віком 15-70 років за період січень-червень 2019 року. За аналогічний період минулого року кількість населення, яке зайняте неформально, становила 109 тис. людей. Найменша кількість такого населення у цьому році, як свідчить Держстат, у Полтавській області - 67 тис. осіб.

Щодо країни вцілому, то тут кількість неформально зайнятих чоловіків (2 млн. 54 тис. людей) більше, ніж жінок (1 млн. 403 тис. людей). 

Нагадаємо, що у вересні Держстат опублікувала інформацію про розмір зарплат за статтю в Україні. Виявилося, що чоловіки отримують більше, ніж жінки. Так, у Донецькій області середньомісячна зарплата чоловіків в першому кварталі 2019 року склала 12 тис. 889 грн. А у жінок - 8 тис. 461 грн. (65% до заробітньої плати чоловіків).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов'янськ #Дружківка #Костянтинівка #новини #Держстат #працевлаштування #зайнятість
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...