• Головна
  • Придбай біметалічні радіатори в магазині "Проком" у Слов'янську
Новини компаній
11:04, 1 жовтня 2019 р.

Придбай біметалічні радіатори в магазині "Проком" у Слов'янську

Новини компаній
Придбай біметалічні радіатори в магазині "Проком" у Слов'янську

На дворі осінь, похолодало, і саме час зайнятися давно задуманою та спланованою реконструкцією системи водяного опалення свого будинку, квартири чи офісу. Тож, крім іншого, постає питання: які теплообмінні радіатори поставити на заміну старих, зазвичай, чавунних “батарей”, форма (дизайн) та функціонал яких давно вже застаріли?

Може, встановити найдешевші панельні сталеві? За певних обставин це був би непоганий вибір. Сталеві панельні радіатори є досить бюджетним варіантом з відносно сучасним дизайном та високою тепловою потужністю. Але – з обмеженнями по максимальному робочому тиску, в зв’язку з чим вони оптимально підходять для одно- і мало-поверхових будівель. Купити по справжньому якісні й недорогі сталеві радіатори можна на відповідній сторінці інтернет супермаркету Проком.

Але переважна більшість нових забудовників та реконструкторів систем водяного опалення на сьогодні обирають модерні алюмінієві чи біметалічні радіатори. Бо вони поєднують в собі такі корисні якості, як:

  • гнучко регульовану теплову потужність (в залежності від кількості секцій в батареї);
  • відмінну тепловіддачу за рахунок властивостей матеріалу – алюмінію та великої площі ребер теплообміну;
  • високу швидкість теплової реакції (прогріву чи охолодження), що робить їх оптимальними для новітніх опалювальних систем з регульованими (запрограмованими) тепловими режимами;
  • що важливо, вони мають по справжньому сучасний (модний), лаконічний “техно” дизайн.

Проте якщо все-таки намагатися “досягти ідеалу”, й вибирати кращого серед алюмінієвих чи біметалічних радіаторів, то вибір має бути зроблено однозначно на користь біметалічних. Чому? Безсумнівно, причинами (перевагами) цьому є:

1.значна механічна міцність “біметаллу” (сталеві труби в алюмінієвому теплообмінному кожухові), що обумовлює можливість їх використання не тільки в малоповерховій забудові, а й в опалювальних системах підвищеного тиску, що встановлюються в сучасних висотних багатоповерхових будинках;

2.відсутність гальванічних пар алюміній/залізо між алюмінієвим радіатором і, як правило, сталевими трубопроводами підводу та відводу теплоносія (води). Бо такі гальванічні пари, зазвичай, швидко окислюються та руйнуються під впливом корозії, виводячи з ладу як опалювальний радіатор, так і різьбові муфти трубопроводів.

Розуміючи всі переваги біметалічних радіаторів над чавунними, панельними (стальними) та алюмінієвими, будівельний інтернет супермаркет Проком в своїй пропозиції робить “ставку” саме на цей тип теплообмінних опалювальних приладів. В асортименті нашого магазину всі зацікавлені покупці зможуть знайти біметалічні радіатори :

  • тільки відмінної якості, виробництва таких відомих та авторитетних компаній, як Herts (Польша), Integral (Італія), Dgoul (Туреччина), Biotherm (КНР);
  • різної теплової потужності, в залежності від кількості секцій в батареї;
  • за найнижчими цінами серед аналогів, що маються у конкурентів. Порівняння показує, що в цілому ціни на радіатори в Проком мінімум на 10 – 20 відсотків нижче, ніж у будь кого з конкурентів.

Тож, висновки, напевно, очевидні. В сучасних умовах по справжньому універсальним типом радіаторів опалення є біметалічні, які можуть застосовуватися в найбільш широкому спектрі умов: в опалювальних системах зниженого (одно-поверхові будинки) та підвищеного (багатоповерхівки) тиску, з забрудненим твердими й агресивними домішками теплоносієм (водою), в комплексі з автоматичною апаратурою керування тепловими режимами.

Придбати (купити) дійсно якісні, міцні та надійні біметалічні радіатори краще всього, й дешевше всього – в мережі будівельних магазинів чи в інтернет супермаркеті компанії Проком.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов'янськ #проком #біметалічні #радіатори
12,0
Високі оцінки користувачів за Корисність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...