• Головна
  • У Слов’янську хочуть створити Раду Сеньорів. Що це таке?
11:20, 4 жовтня 2019 р.

У Слов’янську хочуть створити Раду Сеньорів. Що це таке?

У Слов’янську хочуть створити Раду Сеньорів. Що це таке?

У Слов’янську можуть сворити Раду Сеньорів - консультативно-дорадчий орган при міській раді. 

У четвер у приміщенні міської ради відбулась зустріч щодо створення у Слов’янську Ради Сеньорів - консультативно-дорадчого органу. Рада об’єднає представників різних організацій, які включають у свій склад людей поважного віку. 

На зустрічі були присутні засновниця громадської організації Наталя Бондаренко, представники місцевого терцентру, Управління соціального захисту населення, начальник відділу внутрішньої політики Дмитро Кравченко, міський голова Вадим Лях та його заступник Юрій Підлісний. 

За словами присутніх, створення такої Ради у Слов’янську - питання актуальне. Значна кількість населення нашого міста - люди поважного віку, але їхня активність дуже низька. Тому, треба залучати таких людей до активностей, навчання і розвитку. 

Цей орган, на відміну від інших рад та організацій, буде займатися не питаннями соціального захисту, а освітніми процесами, створенням активностей та передумов для розвитку осіб 50+. 

Міський голова підтримав присутніх та пообіцяв піти на зустріч у створенні орагну. 

Завдяки спільним діям учасників та ГО "Точка доступу", вже розроблений проект положення та проведена низка зустрічей щодо створення Ради. 

"Зараз ми будемо спілкуватися з відділом внутрішньої політики, вносити якісь корективи, потім - створювати ініціативну групу і обирати членів Ради Сеньорів" - каже Наталя Бондаренко 

Рада Сеньорів буде покликана об’єднувати, допомагати створювати різні проекти, виносити на розгляд цікаві пропозиції і бачити там, де не бачать інші. Усе це допоможе людям поважного віку розвиваися та розвивати громаду. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов’янськ #новини #сеньори #рада
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...