![](https://s.6262.com.ua/section/logo/upload/pers/91/logo.png?20240727)
10:41, 8 жовтня 2019 р.
Вивчай Європу - змінюй Україну: У Слов’янській дитячій бібліотеці з’явився Пункт європейської інформації
![Вивчай Європу - змінюй Україну: У Слов’янській дитячій бібліотеці з... Вивчай Європу - змінюй Україну: У Слов’янській дитячій бібліотеці з’явився Пункт європейської інформації](/dist-assets/images/cap.jpg)
У Слов’янській дитячій бібліотеці на постійній основі діє Пункт європейської інформації "Все про Європу".
Уже понад рік Центральна дитяча бібліотека міста Слов’янська є учасником проекту Української бібліотечної асоціації "Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках".
Продуктом цієї співпраці є створений та постійно діючий Пункт європейської інформації "Все про Європу". Завдяки Програмі Європейського Союзу "Еразмус+" (Жан Моне), допитливі та небайдужі до майбутнього нашої країни маленькі слов’янці мають можливість поширити свої знання про Європу та Євросоюз.
Інформаційна зона оформлена яскравими пізнавальними й змістовними буклетами та книжковими виданнями, які у легкій та доступній формі допоможуть засвоїти деякі речі щодо євроінтеграції.
Існування такого пункту в бібліотеці має на меті поширити знання маленьких читачів про країни Євросоюзу, стандарти життя, соціальний і правовий захист населення в європейських країнах і, як результат, збільшити кількість прихильників європейського вибору нашої країни.
Вивчай Європу – Змінюй Україну!
За інформацією Центральної дитячої бібліотеки міста Слов’янська
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:18
Вчора
14:10
Вчора
Спецтема
Оголошення
16:57, 18 липня
19:34, 24 липня
18
09:59, Сьогодні
19:34, 24 липня
live comments feed...
Коментарі