Реклама
09:53, 22 жовтня 2019 р.

Як облаштувати город

Реклама
Картинки по запросу Як облаштувати город

Картинки по запросу Як облаштувати город

Якщо ви є щасливим власником городу, то маєте знати, як правильно його облаштувати. Перше, що потрібно буде зробити для отримання багатого врожаю – скласти детальний план своєї земельної ділянки. Для цього можна завести робочий зошит у якому ви накреслите відповідний план та будете фіксувати всю важливу інформацію, що стосується вирощування городини. До використання землі слід підходити раціонально. Досвідчені землероби беруть не кількістю, а якістю.

Корисні поради щодо облаштування городу можна без проблем відшукати у мережі Інтернет. Советы огородникам з вирощування різних рослин розміщено, наприклад, на сайті "Аптека садівника". Тут також можна придбати добрива та засоби проти шкідників та хвороб.

Планування

Перш за все необхідно визначитися із точною та граничною площею родючого ґрунту. Власник городу має чітко розуміти, чого і скільки він має зібрати в цьому році. Треба шукати засоби збільшення врожаю без розширення площі ділянки.

Розміщення ділянки

Треба розуміти, що город має бути розташований бід відкритим сонцем. У тіні майже ніякі рослини не родять. Зелень, деякі види салатів та коренеплодів комфортно почуваються у напівтіні, але більшість плодових рослин, серед яких цибуля, томати та капуста, для нормального розвитку потребують сонця.

Органічні добрива

Слід завести на городі куточок для органічних добрив (компосту, навозу, соломи тощо). Дійсно багатого врожаю без натуральних добрив добитися важко. Такий куточок має бути обладнаний у тіні, неподалік від самих грядок

Індивідуальні грядки

Для кожного виду овочів потрібно зробити окремі грядки. Грядки менш страждають від засухи, а під час рясних дощів вона надійно захищає рослини від надлишків вологи. Також вони значно спрощують і прискорюють роботу на городі. Людина отримує можливість обробляти виключно грядку, без прилеглої території.

Полив

Грядки слід розміщувати таким чином, щоб їх було зручно поливати, а шланг не ламав рослини. Над якісною системою поливу для городу треба добре попрацювати, не жаліючи ані сил, ані часу. Добре попрацювавши один раз, ви зможете мінімізувати час поливу протягом всього сезону.

Доріжки між грядками

Доріжки між грядками не слід залишати голими. В ідеалі для їх облаштування треба використовувати тротуарну плитку. Але підійдуть також дошки чи інші матеріали, які є під рукою.

В'юнкі рослини

Для вирощування в'юнких рослин можна використовувати паркани та стіни. Так можна і каркаси не облаштовувати, і територію прикрасити.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...