![](https://s.6262.com.ua/section/logo/upload/pers/91/logo.png?20240727)
13:07, 6 лютого 2020 р.
Прийом у лікарів за записом - нова петиція у Слов’янську
![Прийом у лікарів за записом - нова петиція у Слов’янську Прийом у лікарів за записом - нова петиція у Слов’янську](/dist-assets/images/cap.jpg)
Перехід на обслуговування пацієнтів за записом у вказаний час (відміна черг) у всіх міських лікарнях та поліклініках - така нова пропозиція з’явилася на сайті місцевих петицій Слов’янська.
У петиції пропонують лікарям назначати пацієнтам час для прийому, щоб у лікарнях можна було уникнути черг і витрачання часу на очікування. Йдеться про те, що лікар має сам визначати час, у який зможе прийняти пацієнта. У приватних лікарнях у більшості випадків так і відбувається, пацієнти записуються на прийом.
Підписати петицію можна за посиланням.
Слід зазначити: в рамках медичної реформи передбачається, що пацієнти зможуть здійснювати запис до лікаря у електронному форматі, через інтернет. Таке нововведення має статися найближчим часом і у Слов’янську. Про це говорила начальниця відділу охорони здоров’я Олена Джим під час відкриття другої амбулаторії.
Чи стануть черги меншими, і чи скоротиться час очікування лікарів, ми зможемо дізнатися трохи пізніше.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:18
Вчора
14:10
Вчора
10:14
Вчора
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі