• Головна
  • Від одного до тисячі. Як COVID-19 шириться областями України - ВІДЕОІНФОГРАФІКА
15:20, 1 травня 2020 р.

Від одного до тисячі. Як COVID-19 шириться областями України - ВІДЕОІНФОГРАФІКА

Від одного до тисячі. Як COVID-19 шириться областями України - ВІДЕОІНФОГРАФІКА

Ми вирішили порівняти, як змінювалась кількість захворілих на коронавірус у Донецькій області та ще в декількох інших регіонах. Для наочності ми взяли п’ять областей із абсолютно різною, навіть протилежною епідемічною ситуацією.

Перший випадок коронавірусу в Україні був зареєстрований 3 березня 2020 року. Захворів чоловік, котрий повернувся до Чернівецької області з Італії, в якій вже тоді панувала епідемія. Ще у двох жінок із Чернівецької області COVID-19 підтвердили 16 березня.

Карантин в Україні оголошено з 12 березня. Незважаючи на те, що карантинні обмеження зробили більш жорсткими, захворюваність в Україні з кожним днем поки тільки зростає. Ми вирішили прослідкувати динаміку поширення коронавірусу в декількох областях та порівняти її. Зробили це на прикладі Донецької, Миколаївської, Чернівецької, Чернігівської, Хмельницької області та міста Києва. Чому обрали саме ці регіони – пояснимо нижче.

Донецька область

Тут перший випадок зафіксували 18 березня у 52-річного жителя Маріуполя, який повернувся із Єгипту. На той момент у Чернівецькій області було 10 випадків, у Житомирській – 1, у Київській – 2.

МОЗ повідомляє, що станом на 1 травня у нас 70 випадків.

Миколаївська область

У цій області досить тривалий час не було випадків захворювання на коронавірус, у той час, коли в інших областях вже було по декілька чи десятку захворілих. Але в останній день квітня тут вже більше випадків, ніж у Донецькій області, де перший випадок зареєстрували 18 березня.

28 березня – зафіксований перший випадок.Незважаючи на те, що тут довгий час не будо жодного випадку, зараз Миколаївська область «випереджує» Донецьку – станом на 1 травня тут 126 випадків.

Чернівецька область

Епідемія коронавірусу в Україні почалася саме тут. Як ми казали на початку, у Чернівецьку область повернувся чоловік з Італії, захворювання зареєстровано 3 березня. Ця область зараз лідер за кількістю захворілих, 1662 випадки на 1 травня.

Чернігівська область

Тут, як і в Миколаївській області, перший випадок був зафіксований 28 березня. Сьогодні Чернігівська область має 50 випадків, а це чи не найменший показник по всій Україні.

Хмельницька область

29 березня – зареєстровано перший випадок, пізніше, ніж у Донецькій області. 1 травня – 92 випадки.

Київ

У столиці України зараз трохи менше захворілих, ніж у Чернівецькій області в цілому.

16 березня – два випадки. 1 травня – 1453 випадки.

Аби побачити, як кожного дня змінювалися цифри в обраних нами областях, і як між ними формувалася різниця, дивіться наше відео:

Підписуйтесь на наш Instagram та Telegram канал.

#Слов'янськ #Дружківка #новини #карантин #коронавірус #карантин в Україні #COVID-19 #статистика
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...