![](https://s.6262.com.ua/section/logo/upload/pers/91/logo.png?20240727)
10:09, 27 травня 2020 р.
Медаль «За віддану службу» отримав службовий собака Слов’янського полку
![Медаль «За віддану службу» отримав службовий собака Слов’янського ... Медаль «За віддану службу» отримав службовий собака Слов’янського полку](/dist-assets/images/cap.jpg)
Кінолог військової частини 3035 сержант Едуард Щоголь і його службовий собака отримали заслужені нагороди за виконання бойового завдання.
Грошовою премією для кінолога, а його вірного помічника Дерека – медаллю командуючого Національною гвардією України для службових собак за «За віддану службу» ІІІ ступеня було заохочено у Слов’янську.
«Це перша нагорода Дерека, ще й відразу така вагома та йому лише півтора роки, тому, я впевнений, що ця медаль не остання», - каже начальник кінологічної групи патрульного батальйону 15 Слов’янського полку сержант Едуард Щоголь.
Нагадаємо, що 8 квітня, під час несення бойової служби на блокпосту біля населеного пункту Долина, розшуковий пес виявив артилерійський порох в багажнику однієї із автівок.
![Медаль «За віддану службу» отримав службовий собака Слов’..., фото-1 Медаль «За віддану службу» отримав службовий собака Слов’янського полку , фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Молодший лейтенант Богдан Кондратов
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:18
Вчора
14:10
Вчора
10:14
Вчора
Спецтема
Оголошення
19:01, 18 липня
19:01, 18 липня
19:01, 18 липня
00:00, 12 січня 2016 р.
19:01, 18 липня
live comments feed...
Коментарі