• Головна
  • Талановита молодь Слов’янська. Як підлітки займаються наукою
14:22, 1 червня 2020 р.

Талановита молодь Слов’янська. Як підлітки займаються наукою

Талановита молодь Слов’янська. Як підлітки займаються наукою

Діти України - квіти України! 1 червня Всесвіт відзначає Міжнародний День захисту дітей. 

55 років викладачі  Слов’янського коледжу Національного авіаційного університету "ставят на крыло" - надають вищу фахову освіту молоді зі всієї України.

Торське наукове новариство -  це місце, де підлітки мають змогу займатися наукою, краєзнавством, історією. Керівник товариства Людмила Поух допомагає молоді у дослідженнях. Вони знімають фільми, проводять свої наукові дослідження, розробляють проєкти. Їх роботи вже не один раз презентували на Всеукраїнських конкурсах.

Читайте: Розстріляна молодість. Фільм зі Слов’янська переміг на Всеукраїнському конкурсі

Далі привітання дітям та підліткам від студентів та їх наукового керівника.

Школяр - випускник 9 класу стає студентом і разом з викладачами починає торувати власний шлях до самореалізації у суспільстві, яке швидко змінюється. Тільки освічена і навчена особистість може забезпечити собі економічну самостійність, кар'єрне зростання, сприятливі умови для життя, духовний та культурний розвиток.

Студенти активно і відповідально займаються науково - дослідницькою роботою. Вони презентують свої проекти на Міжнародних і Всеукраїнських науково - практичних конференціях та конкурсах. Талановиті, креативні, відкриті до співпраці успішно продовжують навчання у кращих університетах України. Студенти в якості подарунку молоді  презентують проекти, які вони розробили за допомогою новітніх освітніх технологій, а саме проектної та STEM - технології.

Відеофільми: "Сузір'я талантів, народжених з поетичного джерела Сіверського Дінця" і "Великі проблеми малої річки Колонтаївки" отримали високі нагороди на престижних конференціях у цьому навчальному році.

"Вітаємо громадян країни Квітограй зі Сятом юності та краси! Щиро бажаємо всім дітям доброго здоров'я, миру і злагоди, маминого тепла і щастя, добробуту і успіхів у навчанні. Божої Вам ласки! Ви наше прекрасне майбутнє! Надія і гордість батьків та вчителів! Дякуємо зате, що Ви - наші ДІТИ - є у нас", - привітали своїх учнів у СКНАУ

Викладач історії. керівник "Торського наукового товариства" Людмила Поух.

Даємо вам можливість подивитися роботу, над якою працювали талановиті науковці Слов’янська.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов’янськ #новини #День захисту дітей #Торське наукове товариство #Святогірськ
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...