Життєві підказки від котиків. Як бути щасливим

Життєві підказки від котиків. Як бути щасливим, Лідія Хаустова

Ви часто помічаєте, що коти незадоволені своїм життям? Напевно ні. Просто вони роблять все для свого комфорту.

Існує багато книжок про дорогу до щастя, або те, де його шукати. А ми вирішили написати вам життєві поради від тих, хто дійсно пізнав дзен - котиків.

Всі цитати про котиків взяті з книги "Думай і дій як кіт". А може вам знадобиться...

"Навіть найбрудніший та найобідраніший вуличний кіт завжди поводиться шляхетно. Він не повинен удавати із себе когось іншого. Він кіт, і цим усе сказано".

Що з цього можна зрозуміти? Будьте собою в будь-якому випадку. Не важливо, в яких умовах життя ви опинилися, залишайтеся людиною - собою.

"Нами керують однакові невідкладні справи. Але в котів є мужність жити, не переймаючись цим".

У нашому житті дійсно часто трапляються різні хвилювання, дрібні і не дуже проблеми, робочі справи. І якщо не давати собі час на відпочинок, якщо завжди чимось перейматися, то в решті решт можна озирнутися назад і побачити, що ви так і не почали жити.

"Хочете жити як кіт? Будьте вільні, наче вітер! Робіть лише те, що самі обрали!"

Як часто ми керуємося думкою оточуючих, чужими принципами, чужими бажаннями? Як часто відмовлялися від того, що нам подобається тільки тому, що хтось може не так це сприйняти? А якщо хоча б частково почати задовольняти і свої потреби? Купити то яскраве плаття чи футболку, заплатити за курс флористики, обрати самій шпалери, квітку собі на підвіконня. Почати з маленького, тоді і щастя стане трохи більше.

"Щоб підтримувати гармонію в собі та злагодженість, так само як кіт, визначте джерело строесу, розв’яжіть проблему раз і назавжди. Ідіть до кінця та повністю відстороніться від цієї ситуації. Коти не розмірковують, не повертаються до минулих подій, вони викидають їх з підсвідомості назавжди. Тоді повертається спокій, а з ним і щастя".

Як часто ми, вирішивши якусь проблему, продовжуємо думати про неї. А що, якщо я зробила це не так, а вдруг воно повториться, а що буде далі. Це стрес для організму, який береться з пустих думок. А людям так важливо більше часу проводити у спокої. Зрозумійте, що вас турбує, прийміть цей факт і не надумуйте зайвого.

"Здається, що кіт узяв собі за правило бути ні на що не здатним, проте це не заважає йому претендувати на краще місце вогнища, ніж у собаки".

Не новина, що люди картають себе, якщо чогось не можуть. Дівчата хвилюються, що погано готують, хлопці переймаються, що не зможуть достатньо заробляти, або не вміють ремонтувати кран у ванній. Але це все умовності. Адже кожна людина (як і тваринка) прекрасна по-своєму. Ви можете бути жахливою домогосподаркою, але прекрасно вмовляєте людей купувати квіти, або вкладатися в акції. Ви можете ніколи не брати до рук нічого важчого, ніж гаманець з грошима, але прекрасно ладноєте з дітьми і керуєте притулком для тварин. Це все умовності. Ви прекрасні такими, які є. Ваше завдання лише розвивати ці ваші прекрасності.

"Кіт не вимагає ніжності, він її дістає, коли ластиться сам".

Думайте про себе, дбайте про себе. Ніхто не знає вас краще, ніж ви сам. Слідкуйте за тим, чого вимагають ваші душа та тіло.Культивуйте свої маленькі задоволення щодня ьа ніколи не втрачайте можливості подарувати собі приємність.

"Лише в людини виникають труднощі із самосприйняттям. Здається, коту зовсім не важко бути котом, адже це так легко. Вочевидь, у котів немає жодних комплексів, жодних суперечностей, жодних конфліктів. Вони не виявляють жодних ознак бажання бути кимось іншим, наприклад собаками".

Тут і так все зрозуміло. Як часто ви передивляєтесь інстаграм з думкою: "Ех, була б я такою...". Це велика помилка, яка призводить до великої самокритики. Ви ж пам’ятаєте, що для того, щоб вас любили, спочатку ви самі маєте себе прийняти та полюбити.

"Коти дуже добре знають, хто їх любить, а хто - ні, проте вони зовсім не переймаються тим, щоби якось це виправити".

Типова ситуація з нерозділеним коханням, намаганням сподобатися мамі нареченого, або друзям дівчини. А варто всього звільнитися від думок інших і залишатися собою. Ті люди, яким близькі ваші принципи і спосіб життся, самі підтягнуться. Це відбувається автоматично. Стаєте краще - притягуєте кращих.

"Здобути прихильність кота - важка справа. Це тварина філософська, урівноважена, спокійна, вона цінує свої звички, любить порядок і чистоту, а також не дарує своєї прихильності нерозважливо: кіт, звичайно ж, хоче бути вашим другом, якщо ви цього варті, проте не вашим рабом".

Незалежність від інших - одна з основ щастя. Таким чином ваші думки, життя, радість, залежать не від чийогось настрою чи бажання. Це все залежить лише від вас. Звичайно, ми не можемо жити так незалежно, як коти (робота, друзі, сім’я), але маємо внести корективи в певні звички.

"З усіх тварин лише кіт досягнув життя, сповненого споглядання".

У нашому квапливому житті так важливо перестати завжди кудись поспішати. В якийсь момент, коли вам вдастся зупинитись від вічної біганини, ви помітите, яким чарівним є захід сонця, побачите у хмарах різних тварин, помітите, як змінюється світ навколо вас. Не кваптесь помирати, живіть без метушні.

***

І це лише частина тих мудрих порад, які нам дають зрозуміти частково життя. Якщо вам сподобалося, ставте лайки. А якщо захочете продовження, маякніть, продовжимо досліджувати життя котів разом.

Життєві підказки від котиків. Як бути щасливим, фото-1
Слов’янськ Дружківка новини життя котів котики Думай і дій як кіт що почитати
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
173 перегляди в січні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі