
15:23, 27 липня 2020 р.
4Голову Слов’янська Вадима Ляха госпіталізують з двосторонньою пневмонією (відео)

Міського голову Слов’янська Вадима Ляха госпіталізують з двосторонньою пневмонією.
Очільник міста записав відеозвернення, у якому розповів, що COVID-19, який у нього виявили нещодавно, дав ускладнення і у нього зафіксували двосторонню пневмонію.
Цей випадок потребує госпіталізації, тому міський голова вирушає в Бахмут.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:27
Вчора
16:14
Вчора
Спецтема
Оголошення
12:18, 19 червня
15:12, 22 червня
9
13:33, 17 червня
41
13:33, 17 червня
9
Коментарі