• Головна
  • У Слов’янську представили велосипедну мапу міста
11:15, 18 січня 2021 р.

У Слов’янську представили велосипедну мапу міста

У Слов’янську представили велосипедну мапу міста

Слов’янськ став першим на Донеччині містом, де створили концепцію розвитку велоінфраструктури.

16 січня в малій залі виконкому відбулась робоча нарада з презентації Концепції розвитку велоінфраструктури Слов'янської ОТГ, професійно розробленої U-Cycle (Асоціація велосипедистів Києва).

Під час Презентації представили збір даних та статистики щодо користування велосипедним транспортом у місті. Адже під час Воркшопу, що відбувся в листопаді, було проведено дослідження підрахунку велосипедистів та велосипедний аудит вулиць.

Також надано план розміщення велосипедних парковок біля основних точок тяжіння на території громади.

Концепція розвитку велоінфраструктури буде винесена на найближчу сесію.

Також представлено Карту велосипедних маршрутів Слов’янської територіальної громади та результати онлайн-опитування жителів нашої громади. Наразі це лише робочий варіант.

Проєкт реалізовується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов’янськ #новини #Славянск #новости #велодвіжок #мапа маршрутів #веосипеди
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...