![](https://s.6262.com.ua/section/logo/upload/pers/91/logo.png?20240727)
Новина
11:25, 19 січня 2021 р.
У Слов'янську просять облаштувати автостоянку біля школи №8
Новина
![У Слов'янську просять облаштувати автостоянку біля школи №8 У Слов'янську просять облаштувати автостоянку біля школи №8](/dist-assets/images/cap.jpg)
У Слов'янську зареєстрували петицію із проханням облаштувати парковку в районі школи №8.
Автор нової петиції, Олександр Сиромятніков, пише, що на перехресті вулиці Торської та однойменного провулку в години пік та святкові дні машини стоять всюди.
"Люди идут по дороге переулка вперемешку с машинами. Здесь же грязь, лужи, торговля. Школьники рискуют погибнуть под колёсами. Машины всех типов катаются по тротуару", - зазначається в петиції.
У зв'язку з цим просять зобов'язати супермаркет, який знаходиться поблизу школи №8, облаштувати автостоянку хоча б перед своїм входом, як це зробили сусідні нові магазини. Також висловлюють прохання облаштувати парковку вздовж паркану школи №8; зробити бордюр, який перегороджує в'їзд на тротуар у бік вулиці Світлодарської.
Підписати петицію можна за посиланням.
Читайте: У Слов’янську просять соціальний стоматологічний кабінет
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:18
Вчора
14:10
Вчора
10:14
Вчора
Спецтема
Оголошення
13:06, 13 липня
16:19, 22 липня
60
16:19, 22 липня
54
19:39, 24 липня
9
07:36, 17 липня
live comments feed...
Коментарі