![](https://s.6262.com.ua/section/logo/upload/pers/91/logo.png?20240727)
09:12, 21 січня 2021 р.
Патрульні Слов’янська та Краматорська звертаються до пішоходів
![Патрульні Слов’янська та Краматорська звертаються до пішоходів Патрульні Слов’янська та Краматорська звертаються до пішоходів](/dist-assets/images/cap.jpg)
Погіршення погодних умов негативно впливає на безпеку дорожнього руху.
Патрульні поліцейські Краматорська та Слов’янська звертаються до пішоходів з проханням неухильно дотримуватись правил дорожнього руху, адже погіршення погодних умов негативно впливають на безпеку дорожнього руху.
У такий час підвищується ризик вчинення дорожньо-транспортних пригод, зокрема, за участі пішоходів.
Поліцейські радять виділити себе на дорозі, носити світлий одяг і використовувати світлоповертальні елементи. Переходити дорогу слід тільки у спеціально відведених місцях. Не ігноруйте сигнал світлофора і не вибігайте несподівано на проїжджу частину.
За порушення правил дорожнього руху пішоходами наступає адміністративна відповідальність за ст.127 (Порушення правил дорожнього руху пішоходам) КУпАП. Попередження, або штраф у розмірі 51 гривні.
За інфоомацією пресслужби батальйону патрульної поліції в м. Краматорськ та Слов'янськ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:18
Вчора
14:10
Вчора
Спецтема
Оголошення
09:59, Сьогодні
07:36, 17 липня
07:36, 17 липня
16:57, 18 липня
live comments feed...
Коментарі