![](https://s.6262.com.ua/section/logo/upload/pers/91/logo.png?20240727)
17:24, 21 січня 2021 р.
Накопичилось багато питань. Мешканці Слов’янська звернулись до поліції
![Накопичилось багато питань. Мешканці Слов’янська звернулись до полі... Накопичилось багато питань. Мешканці Слов’янська звернулись до поліції](/dist-assets/images/cap.jpg)
У Слов’янському відділі поліції поспілкувались з представниками мікрорайонів міста.
Сьогодні ініціативна група мешканців Слов’янська поспілкувалась з керівництвом поліції і представниками патрульної поліції щодо вирішення різних питань.
На зустрічі був присутній начальник Слов’янського відділу поліції Загурський Станіслав Францевич, представники патрульної поліції.
Питання стосувались безпеки дорожнього руху, інфраструктури мікрорайонів, встановлення дорожніх знаків, пішохідних переходів та їх освітлення, незадовільного стану переїздів, тротуарів, а також роботи комунальних підприємств, зокрема Словміськводоканалу.
Звернення були зареєстровані поліцією. Також правоохоронці мають звернутись з листом до голови Слов’янської міської ради, аби посприяти у вирішенні питань.
![Накопичилось багато питань. Мешканці Слов’янська звернулис..., фото-1 Накопичилось багато питань. Мешканці Слов’янська звернулись до поліції , фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:18
Вчора
14:10
Вчора
10:14
Вчора
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі